2752
2734
عنوان

معجزه ضد پیری پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=336282835]برای من خوبه عزیزم با مشخصاتی که گفتم؟[/QUQUOTEا ااره در کل بد نیست ضرر ندارع ک

ممنون قشنگم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
منظورت چلتوکه؟من شوهرم برنجکاری داره الآنم تو انباریمون چلتون داریم چجوری بخورم آخه چلتوک که خشکه نم ...

🤣🤣نه اونجوری نخوری خفه شی باید یک مشت برداری با یکم آب داغ بشوری قشنگ خاک نداشته باشه بعد آب جوش بریز دم کن مثه بقیه دمنوش ها استفاده کنی

توی شیر جوشیده شده سکنجبین یا سرکه انگور بریز بعد ک برید  از صافی رد کن  اگه افتیمون هم ب ...

عزیزم اونی که از صافی رد میکنمو بخورم که پنیره یا اب پنیر رو منظورتونه بعد چنوقت به چنوقت و چه مقدار

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
هر دوتاش  هر چی مزایا بیشتر بهتر

قد و وزنت چقدره؟؟

غمگینی؟موهای نازکی داری؟خصوصیات ظاهری و روحیتو بگو تا بگم چی برات خوبه چی برات بده

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات
عزیزم اونی که از صافی رد میکنمو بخورم که پنیره یا اب پنیر رو منظورتونه بعد چنوقت به چنوقت و چه مقدار

آبش رو عزیزم توش افتیمون ک بریزی از اسهال استفراغم جلوگیری میکنه نشاط اورع و سموم بدن رو ازبین میبرع...صبح ناشتا بخور یکم بوش اذیت میکنه دماغت رو بگیر و سر بکش..گفتم ممکنه اسهال بشی یا استفراغ ک نشون خوبیه 

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات
🤣🤣🤣🫴🫴آنقدر خوبه

نه بیشوخی مهربان یه قاشق مرباخوری تو یه لیوان اب بزرگ داغ بریزیم بزاریم ده دیقه بمونه بعد اب رو بنوشیم درسته اینطوری

نه بیشوخی مهربان یه قاشق مرباخوری تو یه لیوان اب بزرگ داغ بریزیم بزاریم ده دیقه بمونه بعد اب رو بنوش ...

نه دیگه گوش نمیدی از کلاس میندازمت بیرونا🤣🤣 گفتم ی مشت 🤲

قد و وزنت چقدره؟؟ غمگینی؟موهای نازکی داری؟خصوصیات ظاهری و روحیتو بگو تا بگم چی برات خوبه چی برات بد ...

قدم ۱۶۴ 

وزنم ۸۰(ولی حجمم کمه چطوری بگم به ۷۰میخوره ظاهرم )

موهام نازکه ریزشم دارم 

آدم شادیم غمگین به خاطر کنکورم...

از بچگی درشت و پر بودم پوستم سفیده(گرم باشه سرخ میشم)  زیاد خوابم میاد 

آرومم 

طاقت گرما رو ندارم ..کف دستم مربعه مستطیل نیس نازک و کشیده نیس .... نمیدونم تپل محسوب میشه یا نه 

2706