2737
2734

چند روزه خیلی دوست دارم یه هدیه از شهدا واهل بیت بگیرم مثل سنگ حرم انگشتر اینجور چیزا که تبریکی حساب میشه

شماام گاهی از این حسا دارید؟

مخصوصا از حرم حضرت زینب❤️💔 باشه یا از روضه ی ایشون مثل تسبیح

اینکه یدفعه به دست آدم برسه حس فوق العاده ای توش هست مثل حس خوشحالی عمیق

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

امضاتون چرا انقدر سفت و سخته!!! 

من اصلا نمیدونستم همچین قضیه ای هست که انگشتر بصورت هدیه برسه دست آدم

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم مثل تو عاشق هدیه از این بزرگواران هستم ی روزی اونقدر حسم رفت بالا ک سر مزار شهیدی ی تسبیح سبز به ...

چقدر قشنگ من یه هدیه پیکسل از شهیدی دارم برام مقدس وارزشمنده.کدوم شهید بودبراشما؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2728
امضاتون چرا انقدر سفت و سخته!!!  من اصلا نمیدونستم همچین قضیه ای هست که انگشتر بصورت هدیه برسه ...

مرد زن نما وبی غیرت داخل سایت که خانم ها اکثرا مسائلشون رو مطرح میکنند زیاده واخیراهم متاسفانه زیادتر شده خیلی از خانم ها این امضارو دارن.بله هر چیزی ممکنه مثل سوغاتی از حرم ها مثلا