2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوره جنین باشه

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
2731

نه . گاهی که فاصله میفته بین پریودا ، دفعه بعدی شدید تره و بخش های از دیواره رحم هم به شکل پوست جدا میشن . احتمالا خونریزی شدید تره و درد زیادی هم داره . نگران نباش

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

امروز دو روز بعد موعد صبح لک دیدم بعد چن ساعت خونریزی خفیف تا شب در حد یه پد سر شب رفتم پد نوار بهداشتی رو عوض کنم اومدم با دست کشیدم دیدم این تیکه اومد تو دستم نگران شدم و با همسرم رفتم بیمارستان اونجا گفتن این چیزی نیس لخته گفتم لخت خون تو دست تیکه تیکه میشه ولی این شبیه پوست یا چربی هست معاینه کرد گفت دهانه رحم ک بسته هست حجم خون هم ک هیچ هست یه ازمایش بتا نوشت گفت فردا بده ک‌خیالت راحت شه ولی بنظر من ک پریودت بوده 

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
منم دو بار همچین چیزی دیدم  احتمال بارداری هم نبود  به نظرم مشکل قائدگیه انقد سنگین و حا ...

حتی شبیه جنین بود کاملا 🤣 ولی با دستم تکون دادم باز شد بسته نبود دیدم دیگه اون شکل جنینو نداره 

منم دو بار همچین چیزی دیدم  احتمال بارداری هم نبود  به نظرم مشکل قائدگیه انقد سنگین و حا ...

من پریود میشم حجم خونریزی کم و در حد نهایتا رروز سوم لک بینی 

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
میخوره جنین باشه

من تا همچین چیزی نداشتم و نگران شدم اخه من یه هفته بیشتر درد پریودی میاد و میره دلپیچه حتی گاهی کمردرد دارو هم میخوردم برای تنبلی و تو اقدام بودم 

صدبار برا حودم پیش اومده بارداری ام نبوده 

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
نه . گاهی که فاصله میفته بین پریودا ، دفعه بعدی شدید تره و بخش های از دیواره رحم هم به شکل پوست جدا ...

تو معاینه گفت دهانه رحم بسته هست مگه تو پریود نباید باز باشه؟

2706