2752
2734

تحصیل کن ، شغل پیدا کن ، مهارتی یاد بگیر که در راستاش بتونی در آینده کار کنی

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پول دربیار

اول از نظر ذهنی و روابط باید مستقل باشی، یعنی برای انجام هرکاریت وابسته به کسی نباشی

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 
که متاسفانه وابسته هستم😓😓

نگران نباش

کم کم از وابستگی کم میشه و به استقلالت اضافه میشه ، خصوصا داشتن پول بیشترین کمک رو بهت میکنه

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜