2733
2734
عنوان

پای دخترمو شیشه برید😭

126 بازدید | 17 پست

دیروز شیشه افتاد سریع پاشو گذاشت روش بماند ک تا بخیه بزنن من مردم وزنده شدم الان همش حس بد دارم واقعا دوییدم سمتش اما تا من برسم پاش برید حالم خیلی بده😭😭😭

دیشب اصلا نخوابیده دکتر گفته پاش باید بالای بالشتباشه الان ب زور خوابید اما پاشو گذاشت پایین خوابش برد یکسره ناله نیکنه ب دکترشم پیام دادم فکر کنم بیدار نیست

بنظرتون چیکارکنم بذارم بمونه پایین؟؟خیلی اذیته بچم منم اون صحنه از جلو چشمم نمیره میگم شاید اگ فرزتر عمل میکردم اینحور نمیشد🥺🥺🥺توروخدا دعا کنید دخترم زود خوب بشه دارم اب میشم اینحور میبینمش

الهی چه سخته عزیزم..

هرجور راحته بذار بخوابه اما مواظب باش بخیه ها چیزی نشن خدای نکرده

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم بچگی پامو شیشه برید ۱۲ تا بخیه خوردم چیزی نیس عزیزم ان‌شالله زود خوب میشه بتادین بزن ب پنبه بز ...

خیلی بده از ناراحتی داغون شدم ب خدا 

اره بخیه زدن پاشمآتل دارهو پانسمانه فردا باید پانسمانشو عوض کنیم

الهی چه سخته عزیزم.. هرجور راحته بذار بخوابه اما مواظب باش بخیه ها چیزی نشن خدای نکرده

ممنون عزیزم هی ناله میکنه اما پاش روبالش نیست راحت تره نه پاش تو آتل و پانسمانه ،فک نکنم چیزی بشه ؟!تجربه ندارم واقعا سردرنمیارم😭

چندسالشه؟ اینجوری ناراحت باشی بچتون میترسه سعی کن امید بدی بهش بگی نگران نباش چیزی نیس خوب میشی و..

۲سال ونیم😭

په جلوش نشون نمیدم تا میخوابه اشکام میریزن خبلی حالم بده 

خیلی بده از ناراحتی داغون شدم ب خدا  اره بخیه زدن پاشمآتل دارهو پانسمانه فردا باید پانسمانشو ع ...

اره درکتون میکنم خیلی سخت میشه عزیزم نگران نباش پانسمان کردن بزار راحت بخوابه چیزی نمیشه 

دو هفته ای خوب میشه فقط جاش میمونه

عزیزم فقط نزار بعد اینکه بخیه هارو درآوردن اون قسمتو بخارونه اصلااا نباید اینکارو کنه بارونه گوشت اضافه درمیاره

ممنون عزیزم هی ناله میکنه اما پاش روبالش نیست راحت تره نه پاش تو آتل و پانسمانه ،فک نکنم چیزی بشه ؟! ...

نگران نباش محکم اتل بندی کردن چیزی نمیشه الان درد و سوزش داره 

من دوبار پامو شیشه برید یبار زانوم یکبارم کف پام دردش خیلی بده

مراقب باش عفونت نکنه شاید یکمم تب کرد

مسکن بهش بده اگه دیدی خیلی اذیت شد

انشالا زودخوب میشه

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
بذار خوابش عمیق شه یه بالش کوتاه بذار زیر پاش. بچه ها تا بزرگ شن هزار بار زمین میخورن درسته حس مادرا ...

واقعا خداروشکر از دیروز هزارجور فکر و خیال کردم میگم بازم شکر بدتر ازین نشده اما دردکه میکشع اون صحنه ها میاد جلوچشمم خیلی خودمو‌مقصر میدونم😭

واقعا خداروشکر از دیروز هزارجور فکر و خیال کردم میگم بازم شکر بدتر ازین نشده اما دردکه میکشع اون صحن ...

منم بارها برام پیش اومده فقط با این فکر خودمو اروم میکنم‌. واقعا مادر بودن سخت ترین کار دنیاست. انگار دیگه ۲۴ ساعتت مال خودت نیست یا کار بچه یا فکر و خیالش

نگران نباش محکم اتل بندی کردن چیزی نمیشه الان درد و سوزش داره  من دوبار پامو شیشه برید یبار زا ...

آخی چ بد 

دقیقا از بغل شصت تا یکم وسط پاش پایین نباید اصلا راه بره. چیکار کنم برا عفونت‌نکذدنس داروداده دکتر ب زورم شده میدم کار دیگه ای هم هست بکنم؟

استامینوفن دادم انگار ن انگار😭