2733
2734
عنوان

باز دوباره نزدیک روز معلم شدبم

| مشاهده متن کامل بحث + 9546 بازدید | 276 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی ۳۰‌میلیون داریم شهریه میدیم روز معلم رو خوده مدیر باید کادو بده به کارمنداش  من که راضی ن ...

سال آینده چقدر باید بدید؟

ماهم امسال ۳۰تومن شد.شهریه غیرانتفاعی ها خیلییییی زیاد شده

پس روز کارمند بانک شد روز کارمند شد هرجا اداره جات میریم براشون کادو ببریم!

به اندازه زحمتی که براتون میکشن قدردان باشید اگر کارمند بانک چندین ماه هر روز کاری شخصا برای شما انجام داد توصیه میکنم با هدیه دادن تشکر کنسد

2731
والا معلم دختر من اخمو بداخلاق جرات ندارم چیزی بگم که نمره بچمو یا انتضباطشو کم نده یا لج نشه. ن تن ...

چی بگم والا

من جای شما باشم اون مدرسه رو رو سرشون خراب میکنم

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
چی بگم والا من جای شما باشم اون مدرسه رو رو سرشون خراب میکنم

دیگه نزدیک خونمه دخترمم دوستای خودشو داره 

مامانای دیگه ساکتن 

ی دست صدا نداره

کاربر قدیمیم از سال 93.ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنی .🌷

معلم یکسال بچه هاتونو درس میده کلی با خرج خودش بهتون زنگ میزنه و وویس میفرسته و کاردستی درست میکنه خب یه روز قدردانی کنید ک ازت کم نمیشه...اونم بچه هاز این دوره زمونه ک نمیتونی بهشون بگی بالا چشمت ابروئه...

راست میگی برلی پسر من گفتن ۱۰۰ هزار نفری باید بدید😔😔

ما ۳۰۰ دادیم.. تازه گفتن ۳۰۰ تا ۵۰۰

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
راست میگی برلی پسر من گفتن ۱۰۰ هزار نفری باید بدید😔😔

۱۰۰ هزار تومن زیاده،دیگه کمتر هز این‌هم‌مگه میشه اصلا چیزی خرید 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

من فقط تو این موندم چه جوری انقدر برای ۱۰۰ تومن و ۲۰۰،۳۰۰  تومن بعضی ها حساب کتاب دارن،بابا یه ذره دلتون و بزرگ‌کنید خدا بیشتر میده بهتون ،به خدا که معلم هم احتیاجی نداره به این پولا اگه راضی نیستید ندید ،نه اون بار۲۰۰ تومن شما‌پولدار میشه نه شما با ۲۰۰ تومن فقیر میشیدپول چهار تا هله هوله است 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
دروغ 😅😅😅😅😅

سلام  دروغ چرا؟من امسال بازنشسته میشم به غیر از دو سال اول دیگه هیچ وقت روز معلم کادو نگرفتم خودم معلم تخصصی تجربی هستم  مگه دانش آموزانی بعد از دیپلم و قبولی تو کنکور برام آوردن .چون به غیر از چند نفر استثنا هیچ کس مفتی نمیاره و انتظار جبران از معلم در پایان سال داره .با احترام

2706