2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

غراب همسر شیرین نیست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
کلا جریان چی بود کی به کی بود؟قاتل کی بود؟

بیژن یا همون شمس

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
برا چی اون همه ادم رو کشته بود؟خواهر رضا عطاریان زنده بود؟

بله زنده اند

ادمهایی که خیانت می‌کردن میکشت

چرا؟ یه جا دیدم شب عروسیشون پشت ماشینشون جنازه بود که چرا باید عروسی بهم بخوره

اون جنازه برادر نازنین بود .

کلا داستانش اینکه که خواهر ایرج سعی داره فراموشی ایرج رو از بین ببره و قاتل پدرش رو پیدا کنه .

نازنین دختر ایرجه ، حمید شوهر خواهر ایرجه و...

فاتل هم بیژن شوهر منیر هست . 

اخرش هم ایرج الزامیرش خوب میشه و بیژن که همون شمسه دستگیر میشه میره داخل زندان ، نازنین و قراب هم ازدواج میکنن .

حمید الزامیر میگیره 

سعی کردم خیلی کامل بگم 😂

اون جنازه برادر نازنین بود . کلا داستانش اینکه که خواهر ایرج سعی داره فراموشی ایرج رو از بین ببره و ...

حمید چرا آلزایمر میگیره؟  یه سوال چرا تو یه سکانس غراب و نازنین داشتن عروسی میگرفتن 

حمید چرا آلزایمر میگیره؟  یه سوال چرا تو یه سکانس غراب و نازنین داشتن عروسی میگرفتن

خب میخواستن عروسی کنن چند سال قبل که برادر نازنین ، علی رو همون بیژن میکشه عروسیشون کنسل میشه .

توی سرش ضربه میخوره الزایمر میگیره .