2752
2734
عنوان

بیاین داستان ازدواجتونو بگید🤗

204 بازدید | 24 پست

چجوری اشنا شدین؟

از تجاربتون استفاده کنیم😁

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی برام🥺🦋 دعای نی نی سایتیا خیلی مجربه برام ❤️ دعا درحق هم خیلی زودتر به اجابت میرسه اگه مشکلی داری خوشحال میشم که باخوندن حمد برای نیتت دعا کنم🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اومد دید گرفت

مختصرو مفید

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی برام🥺🦋 دعای نی نی سایتیا خیلی مجربه برام ❤️ دعا درحق هم خیلی زودتر به اجابت میرسه اگه مشکلی داری خوشحال میشم که باخوندن حمد برای نیتت دعا کنم🥰🥰

من و نامزدم فاصلمون کلا  چن تا خونه بود بعد از همون بچگی حس میکردم بهم توحه میکنه ینی من مثلا کلاس شیشم بودم میدونستم یه روزی میاد خاستگاریم

تا این حد بهم نگا میکرد😂

تا کلاس نهم بهم درخاست دوستی داد منم بلاک کردم قبکل تکردم چند سال گذشت بعد ۴سال عاشقش‌شدم و باهم دوست شدیم بعدشم بعد ۱سال باهم ازدواج کردیم

شبیه فیلما😂 خوردم زمین اومد کمک😂😑

عه من فکر میکردم فیلمه همش😂😂😂

تو بازی مافیا    

حالا شهر بود یا مافیا؟😂

شبیه فیلما😂 خوردم زمین اومد کمک😂😑

چه رمانتیک 😍😍

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
2706