2752
2734
عنوان

زندگیم خراب میشه سر گذشته ..

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 42 پست

قدرت خداااااا🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

شوهرمنکه میگم کجایی میگه پیش اون یکی زنم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

منم میگم بهش سلام برسون

من نون میخوام واسه اون گرفتی واسه منم بگیر

اسی شک هم خودت هم زندگیت هم همسرت رونابودمیکنه

۹۹٪شکهابیخوده

توروی۱٪زندگیت روبساز

۱٪اگرهمسرم درست وراست گفته باشه چی....

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیتونم 

قربونت برم 

بستگی داره زندگی الانت چجوری باشه ازش راضی هستی 

هرز نمیره اگه خوبه بیخیال شو چون واقعا ادم خوب دیگه نمیشه پیدا کرد سخت ببخشش بذا بفهمه داشتنت سخته ولی جدا نشو 

البته نظر منه

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
من ک اگ هم۰ین پیامی ببینم بااینک بخاطر بچم مجبوری تحملش میکنم ولی دیگ مث ی ادم عادی باهاش برخورد میک ...

دقیقا از چشمم افتاده کاملا 

اونم همش میگه تهمت نزن خبر نداری 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
چندساله ازدواج کردی؟ 

یکسال 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
دقیقا از چشمم افتاده کاملا  اونم همش میگه تهمت نزن خبر نداری

بچه داری گلم؟

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

درمورد اینکه چنددرصد احتمال داره که راست بگه 

منم توی گوشی همسرم اوایل ازدواج یه پیامی دیدم که دوستش فرستاده بوذ یعنی قشنگ شاخ دراوردم 

ولی اقا گفت پسرا ازاین چرت وپرتا زیاد میگن 

بندگان خدا

امکانش زیاده  راست بگه

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
میفهممت کامل منم از همین میترسم و ازدواج نمیکنم . نمیخوام اه و نفرین دخترای مردم پشت زندگیم و بچه ا ...

اصلا چندشم میشه دیگه ازش 

قدرت خداااااا🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 شوهرمنکه میگم کجایی میگه پیش اون یکی زنم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 منم م ...

منظورت اینه ممکنه راست بگه ؟

این تحقیق ها باید مال قبل ازدواج یا دوره نامزدی میببوده  نه الان دیگه

نمیتونم ، اعتماد اصل زندگی هستش 

اعتماد. و صداقت 

که برام خیلی مهمه می‌خوام صداقت رو بشنوم 

2706