2752
2734
عنوان

زندگیم خراب میشه سر گذشته ..

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 42 پست
نمیتونم ، اعتماد اصل زندگی هستش  اعتماد. و صداقت  که برام خیلی مهمه می‌خوام صداقت رو بشن ...

خوب پس امیدوارم خدا یاورت باشه 

واسه بعدش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
منظورت اینه ممکنه راست بگه ؟

بله

گفتم همیشه روی اون۱٪شایدراست بگه

۱٪شایدمن اشتباه کردم و.......زندگیت روشیرین کن

خیلی شک کردی زندگیت روبخدابسپرودلت روآروم کن

شری هم باشه خداوندخودش حلش میکنه انشاءالله

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت برم  بستگی داره زندگی الانت چجوری باشه ازش راضی هستی  هرز نمیره اگه خوبه بیخیال ش ...

من فقط می‌خوام حقیقت رو بشنوم 

می‌خوام بدونم راست میگه یا دروغ 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
بچه داری گلم؟

نه عزیزم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
درمورد اینکه چنددرصد احتمال داره که راست بگه  منم توی گوشی همسرم اوایل ازدواج یه پیامی دیدم که ...

اره شوخی خیلی زیاد میکردن با هم 

چه حرفایی که نمیگفتن بهم 😑

یه چی دیگم بگم مردا یوقتایی برا دوستاشون قپی میان میخوان بگن مثلا خیلی خفنن اینم یه حدسه البته

اره میگه از این شوخی ها بین پسرا هست 

حقیقت از نظر شما یعنی اره؟  خوب شاید حقیقت همون نه هست

درسته فکرم خراب شده 

نمیتونم خودم و قانع کنم 

بله گفتم همیشه روی اون۱٪شایدراست بگه ۱٪شایدمن اشتباه کردم و.......زندگیت روشیرین کن خیلی شک کر ...

آخه شندشم میشه ازش 

از بدنش و... حالم بهم میخوره یادش میفتم 

که کسی لمسش کرده 

شایدم از مضرات نی نی سایته😅

شک نکن 😂

آخه شندشم میشه ازش  از بدنش و... حالم بهم میخوره یادش میفتم  که کسی لمسش کرده

اون زن افریطه شیطان بوده وهمسرت روگول زده

اینطوری احتمال آروم بشی

ببین کجاثواب کردی که همسرت برگشته

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
نمیتونم ، اعتماد اصل زندگی هستش  اعتماد. و صداقت  که برام خیلی مهمه می‌خوام صداقت رو بشن ...

ما استادمون خودش خانم مومن و کاربلدی بود شوهرشم همینطور.مشاورخانواده بود به شوخی میگفت یه مردو نمیتونی پیدا کنی که اینجوری باشه بعد دستشو صاف میگرفت روبه سقف کلاس.

منظورش این بود ک آخرش مردها روراست نیستن باآدم.

این شوهرش آدم حسابی بودا. منظورشم صِرف خیانت نبود.کلا میگفت مردا خیلی وقتا خیلی چیزا را به ماها نمیگن دلیلش این نیست که‌حتما اشتباهی کرده باشن. شاید هیچ اشتباهی هم نبوده ولی

کلا ذاتشون اینجوریه.

یه جمله قشنگ از مرحوم دولابی هست میگه قشنگترین باغچه‌ها روهم که‌بیل بزنی آخرش دوتاکرم خاکی توش 

پیدا میکنی.

یعنی گذشته ی کسی رو خاک نزن.

ملاک الآنِ آدماس دوستان درست میگن اگر شوهرتون آدم خوبیه احتمالا خودش داره راست میگه یه شوخی وقپی بوده. حساس نشید.حقیقت اینه که

هیچ کدوم ما‌از گذشته ی شوهرامون به طور کامل‌خبرنداریم که.چه اون گذشته خوب باشه چه بد.

بهش اعتمادکن و حرفشو قبول کن