2733
2734
عنوان

بی خیال تست غربالگری شدن؟؟؟

1889 بازدید | 155 پست

سلام به همه ی مامانا و باباهای خوب  

من تصمیم گرفتم تا خانومم رو تست غربالگری نبرم

چرا؟

چون هم بچم و هم خانومم از مضرات و آسیبهاش در امان باشن

در ثانی جواب هایی که میدن هم همش احتماله

در ضمن بنده و خانوومم به هیچ وجه قصد سقط جنین نداریم  

نظرتون؟

هر کودکی که به دنیا می آید این خبر را با خود می آورد :  خداوند هنوز به انسان امید دارد...

تصممتون رو گرفتین دیگه .... نظر ما رو میخواهین چیکار ؟؟؟؟؟؟؟

صد البته ببرین لطفا خخخ

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب اگر به طور قطع تصميم به سقط نداريد و با جان و دل مي تونيد بيماري احتماليش رو بپذيريد و بعدا پشيمون نشيد اصلا لازم نيست بريد غربالگري.

زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
2738

😐😐😐😐

وقتی اینهمه متخصص و فوقِ تخصص غربالگریِ 3 ماهه اول رو اجباری کردن حتما یه دلیلی داشته دیگه😕

حالا شما دوست داری خلافِ جهتِ رودخانه شنا کنی به خودت مربوطه😊

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
یعنی خدای نکرده خدای نکرده سندروم داون داشت یا آنسفالی یا خیلی موارد دیگه نگهش میدارین؟

اگه نداشت چی؟؟

در ضمن در صورت داشتن این ناهنجاریها آیا درمانی براش ارایه میدن؟

به خاطر همین به نظرم بی خیال بشیم بهتره...نه؟

هر کودکی که به دنیا می آید این خبر را با خود می آورد :  خداوند هنوز به انسان امید دارد...

فقط دعا میکنم خدا بهتون بچه سالم بده ولی واقعا وجدانتون میپذیره که خدای نکرده بچه مریض داشته باشین؟بچه خودشم عذاب میکشه چیزی که تو این الودگی هوا و نویز و چیزای دیگه اصلا بعید نیستش.تجدید نظر کنین تو تصمیمتون

اگه خودتون با یه سندروم ناراحت کننده به دنیا میومدین و رنج میکشیدین از پدر و مادرتون شاکی نمی شدین؟ ...

ببخشید ، مثلا چه کاری می تونستند بکنن به جز سقط>؟

من براى بچه اولم رفتم همرو ، هم كلى هزينه هست هم خسته كننده، الان باردارى دوم فقط آنومالى رو رفتم اونم اگه يكم همسرم بى خيال ميشد نمى رفتم

اين آزمايش ات و سونو هاى خاص به نظر من براى موارد پر خطر يا جايى كه دكتر احتمال ريسك ميده لازمه نه شرايط عادى

2706