2733
2734
تموم شد گفتم ببین چه بلایی سرم اومده😔

همین چرا ب روی خواهرتو شوهرت نمیاری

موندی نگا میکنی ک چی 

ک یه روز بفهمی خیانت کردن

حالا ک همه میدونن توهم ب زبون بیار هرکس باید حد خودشو بدونه

« ‏پَس بِدید شاديِ تو صِدامو ..🍃! »

دختر همسایه ماهم متاهل بود و رفته بود با شوهر خواهرش رو هم ریخته بود حتی تا رابطه جنسی هم پیش رفته بودن دمش گرم خواهرش ابرو نزاشت براش تو کوچه شرفشو برد  و از شوهرشم طلاق گرفت ولی نمیدونم شوهر اون هرزه چه بی غیرتی بوده ک هنوزم زنشو نگهداشته

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تجربه خیلی سختی رو داری تحمل میکنی.  اما چقدر خوب که آدمای اطرافت رو شناختی. هم خواهرت و ...

آره اینو می‌دونم من میتونم تحمل بکنم وقتی خونوادم پشتم باشه

ولی وقتی خواهرم اینجوری کنه!؟ اونا هرروز وابسته تر میشن نسبت بهم😣 

من کسیو ندارم واس همین میخوام برنامه ریزی بکنم کلا برم و همه رو بزارم کنار

برام دعا کن از دیروز نخوابیدم خیلی دلم شکسته😭💔

عزیزم💔

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2731

کاش ساختگی باشه چون در این حد نمیشه یه خواهر بی‌شعور و پس فطرت باشه!

اسی خیلی کوتاه اومدی ..... و میتونم بگم تو هم مقصری

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

لعنت به خواهر عوضیت 

من جات بودم به پدر مادرم میگفتم 

وقتی اون دلش برات نمیسوزه توعم دلت براش نسوزه راجب نامزدتم یه فکر جدی بکن 

کسی که به این راحتی نادیده ت میگیره ادم زندگی نیست

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸

گلم یه روزی ک خاهرت بود و شوهرت جلوی دوتاشون موضوع رو باز کن ...بگو خوشت نمیادک حرمت رو برداشتن و بگو اگ اینجریع من خودمو میکشم کنار ..به همه ام میگم ..

ضعف نشون نده .یجوری نشون بدع که راحت میزاریشون کنار .

💔

اولش تقصیر خودته .اون فانتزی های نامزدتو فهمیده و قلقشو گرفته دستش .نباید راجب رابطتون میگفتی ...

اینکه خاهرت نمک نشناس و کثیفه بماند 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
دختر همسایه ماهم متاهل بود و رفته بود با شوهر خواهرش رو هم ریخته بود حتی تا رابطه جنسی هم پیش رفته ب ...

این جور زنا نمیدونم چقد شانس دارنن

پس اینابی که میگن یارو برا مسایل ناموسی زنشو کشت کجان

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸

یه دفعه که دوتاییشون بودن و شوهر خواهرتم بود به خواهرت بگو عزیزم اینقدر با شوهر من گرم نگیر وقتی دوتایی میشیم درموردت حرفهای ناجور میزنه میگه همش باهاش تو لاسی و ... 

خلاصه بندازشون به جون هم

تمام

2706