2752
2734
عنوان

خسته شدم از خودم ..تا کی حتی دروغ ب خودم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان یک سالو نیمه دارم ب همه دروغ میگم بههههه همهههههه

من ب مامانم اینا گفتم رتبه 1 قلمچی میم و کارنامه فیک نشونش میدم..

اوکی منطقیه چون هرکیم کثه من صبح تا شب خودشو تو ی اتاق حبس میکرد همه ازش همین انتظارو دارن و باور میکرد

من قندو از زندگیم حذف کردم چرا فک کردی تو عنو نمیتونم حذف کنم؟

اوکی پارسال رفتم حضوری پیشش نشستم گفتم من نمیخام دیگه باهم باشیم تو ب پای من میسوزی 

اونم رفت..

ولی من بازم وسوسه شدمو امسالم بهش زنگ زدم اومد خونمون

فهمیدم منو انگار برا رابطه میخاد ی رابطه 5 ساله رو انگار برا رابطه میخاد..

اوکی نرگس تو ک باش نخوابیدی فقط در حد عشقولانه بود...

ولی نرگس تو ی خرابی چون توهم خوشت اومده بود

2731
اوکی پارسال رفتم حضوری پیشش نشستم گفتم من نمیخام دیگه باهم باشیم تو ب پای من میسوزی  اونم رفت. ...

مامان بدبختت چ گناهی کرده؟

از لباس زیرشم میزنه داره برا کنکور تو خرج میکنه ..تو چی؟؟؟

مشاور هی بهش امید میده دختر شما تک رقمی میشه 

ولی نرگس اگه بری کنکور بدی اصلا مجاز میشی؟؟؟؟؟

بسهههههه

مامان بدبختت چ گناهی کرده؟ از لباس زیرشم میزنه داره برا کنکور تو خرج میکنه ..تو چی؟؟؟ مشاور هی بهش ...

اوکی یادته بچه ک بودی پسرخالت باهات قهر کرد..توام برا این ک باش دوس بشی رفتی از دوسپسرای بچه ها گفتی؟

از همون جا شروع شد نرگس

اون از تو سو استفاده کرد.

ولی خودتیو خدای خودت دفه های بعدی کرم از تو نبود؟بودددد

تویه خرابی 

تو یه هرزه ای

اوکی یادته بچه ک بودی پسرخالت باهات قهر کرد..توام برا این ک باش دوس بشی رفتی از دوسپسرای بچه ها گفتی ...

بعدشو چی؟یادته؟

یادته وارد راهنمایی شدی باهاش دوست شدی؟

کرم از تو نبود؟تو نبودی ک ب پسرخالت گفتی برو بگو  بهش حس دارم؟

پس تقصیر خوده خرته

بعدشو چی؟یادته؟ یادته وارد راهنمایی شدی باهاش دوست شدی؟ کرم از تو نبود؟تو نبودی ک ب پسرخالت گفتی ب ...

مامانت فهمید و ی رسوایی بزرگ درست شد؟ ی عالمه قشم و قران ک اره دیگه کاری ندارم باش..حتی فاطمه ام زنگ زده بود بش گفته بود مامان نرگس فهمیده مگه نگفته بود ب تخمم؟

پس چرا باز زنگ زدی؟
چرا هی هرسال عیدتو زهرمار همه میکردی

شکستن مامانتو ندیدی وقتی خاله هات بهش میگفتن تو داهات پیچیده نرگس با این دوسته؟

منم مثل خودتم منم رفتم چپیدم تو اتاق و ب بهونه درس فقط چت کردم منم هر سال از جلسه کنکور ک اومدم بیرون ب بابام و مامانم گفتم خوب بود ولی چند ماه بعد مشخص شد من چ گندی زدم و باز ب امید سال دیگه پدر و مادرم حمایتم کردن ک بخون قبول شی و اون چرخه باطل من ادامه پیدا کرد هر سال هر سال ...ولی ت مثل من نباش معلومه سال اولتع تا تیر خوب و عالی بخون و ب خانوادت نشون بده حالت بده ک بلکه یکم انتظارشونو بیارن پایین و خدایی نکرده اگه امسال قبول نشدی برای سال بعد از تابستون شروع کن اون آدم و هم رها کن خواهر من این حرفارو داری از کسی میشنوی ک چهار سال پشت کنکور موند و امسالم امیدی ب قبولی ندارع عمر ما مسخره نیست ک بذاریم پای یه آدم بی چشم و رو 

کلی وقت هست عزیزم ک میتونی تمام زحمات مامانتو باباتو جبران کنی از امشب ب خودت بیا 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
مامانت فهمید و ی رسوایی بزرگ درست شد؟ ی عالمه قشم و قران ک اره دیگه کاری ندارم باش..حتی فاطمه ام زنگ ...

چند بار خودارضایی کردی هربار بعدش توبه میکنیو ی ماه بعدش بازم؟؟؟؟؟؟؟

خسته نشدی از درس نخوندنت؟

خسته نشدی ازدروغ گفتنات؟

الان میخای چ گوهی بخوری با این وضعت؟

منم مثل خودتم منم رفتم چپیدم تو اتاق و ب بهونه درس فقط چت کردم منم هر سال از جلسه کنکور ک اومدم بیرو ...

من یازدهمم

من خیلی کوچیکمممممممممم

من خسته شدممممممممم

من یازدهمم من خیلی کوچیکمممممممممم من خسته شدممممممممم

ت یازدهمی تازهع؟

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
منم مثل خودتم منم رفتم چپیدم تو اتاق و ب بهونه درس فقط چت کردم منم هر سال از جلسه کنکور ک اومدم بیرو ...

من دوسش دارم..بهش فکر میکنممم نمیدونم چیکار کنممممم

بدم میاد از خودم

ت خیلی زود ب خودت اومدی عزیزم 

ب قرآن قسم میخورم الان اکثر دخترا همه کارایی ک تو کردی و کردن پس خودتو عذاب نده 

فقط اراده کن ک تموم بشه بگو تموم حرفایی ک مامانم شنیده رو جبران میکنم براش 

من بیست سالمه باور کن الآنم ب خودم نیومدم هر روز تصمیم میگیرم درست شه همه چی هر روز ولی نمیکنم نمیکنم 

هشتاد درصد اشتباهات اشتباهای منه می‌تونستم جور دیگه ای زندگی کنم