2733
2734
عنوان

خسته شدم از خودم ..تا کی حتی دروغ ب خودم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 43 پست
من دوسش دارم..بهش فکر میکنممم نمیدونم چیکار کنممممم بدم میاد از خودم

کیو دوس داری کسی ک از احساسات یه دختر سو استفاده کردههه؟

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
من بدبختم

اگه همین الان اگه همین امروز خودتو ببخشی و دیگه کارای اشتباتو نکنی خوشبخت ترین میشی 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب منو ببین دیگه میگم چهار سال پشت کنکور تا الان زندگیمو اشتباه رفتم کامللللل اگه همون یازدهم خوندنی آدم میشدم زندگیم تغیر نمی‌کرد ؟؟؟؟ب امام زمان خوشبخت میشدم 

تنها اشتباه آدما اینه ک میگن تا الان اشتباه کردیم یه تصمیم الکیم میگیرن تغیر کنن ولی نمیکنن 

ت یازدهمی تازهع؟

میدونی 

برا ترم اولم هیچی نخوندم

معدلم شد 16

میخاستن زنگ بزنن مامانم

ولی من ب مامانم گفتم رتبه 1 قلمچی میشم

انقد التماس کردم گفتن خالت بیاد/

ی زنه رو پیدا کردم ب جا خالم بردم..کارنامه با معدل بیستم جعل کردم دادم مامانم

ولی بعدش انقد غیبت کردم ک نگو..ب مامانم میگفتم نمیرم میخام خونه درس بخونم..اون بدختاهم باور..ولی حتی ی کلمه هم نخوندم

بعد عید گفتن باید خانوادت بیان..مامانم اومد مدرسه هی گفته بود دختر من معدلش بیسته..اوناهم کارناممو نشونش دادن..

مامانم بعدش گف جون منو قسم بخور قلمچیت واقعیه

منم مرگشو قسم خوردم

گف پس نمره هات چی؟گفتم مامان با معلما لج کردم یا روش تستی زدم..

مدیر و معاون گفته بودن نباید دیگه کمتر از بیست بگیره..ولی من بازم نخوندم زیست شبه نهایی 11 شدم..ریاضی و عربی دهم نمیشم..

ی ماه دیگه نهایی تو خیال مامانم 3 دور بستم نهاییو..

ولی من الان دارم چت میکنممم

من قندو از زندگیم حذف کردم چرا فک کردی تو عنو نمیتونم حذف کنم؟
2731

اگه منی ک بیست سالمه با کارای درست زندگیمو از این ب بعد بسازم مامانم ب وجود من افتخار می‌کنه و تمام بدی هامو میبخشه

تو ک جای خود داری 

اگه همین الان اگه همین امروز خودتو ببخشی و دیگه کارای اشتباتو نکنی خوشبخت ترین میشی 

چجوریییییی

نمیشهههه 

نمیتونم..

اگه منی ک بیست سالمه با کارای درست زندگیمو از این ب بعد بسازم مامانم ب وجود من افتخار می‌کنه و تمام ...

از خودم بدم میاااااد

حتی حاضرم باهاش فرار کنم....      

آفرین پس از اشتباهات بچگی پا گذاشتی تو اشتباهاتی ک بزرگ ترای بی عقل میکنن

خیلی از همسن و سالات دقیقا همینجورین

ولی اینکه تو خوشت نمیاد از این وضعیت و عذاب وجدان داری خیلی خوبه دختر 

میتونی جبران کنی 

اونیکه دوسش داری هم دوست داره؟ میدونی چقدر کیس های مختلف قراره سر راهت قرار بگیره و ممکنه آدمتو بین اونا پیدا کنی و بیشتر از اینم عاشقش بشی؟

اگه اونم مثل تو دوسِت داره بهش بگو صبر کنه واست 

اگه لیاقت نداشته باشه که میره و بهتر 

اگرم عشقش واقعی باشه بعد یکی دوسال بیشترم قدرتو میدونه و بیشتر عاشق هم میشین 

میدونی چیکار باید بکنی؟

اول اینکه قبول کن . واقعیت رو بپذیر و از اشتباهات درس بگیر 

تو  باید بپذیری که وارد یه راه اشتباه شدی و این راه تو نیست . چون اگه بود الان حالتو بد نمی‌کرد...

پادکست های توسعه فردی و عزت نفس و روش های یادگیری و اینا رو گوش کن 

بهت اپ Tpod رو معرفی میکنم . بعد یه چند روز که یه چیزایی یاد میگیری حالت بهتر میشه .

با اون پسره صحبت کن و هرچقدرم سخت ولی رابطتتو فعلا باهاش قطع کن . باید به خودت زمان سوگواری هم بدی گریه کن جیغ بکش ولی تحمل کن دوری ازشو.

هفت تا ده روز اول سختته بعد کم کم راهتون پیدا میکنی 

تو تا عشق به خودتو یاد نگیری نمیتونی به یکی دیگه عشق بورزی 

اینو بعدا متوجه میشی خودت :)

و اینکه خودارضاییتو سعی کن کنترل کنی .نمیشه یه دفعه بگی دیگه انجام نمیدم چون حتما بعد یه مدت دوباره درگیرش میشی و فقط ناامید تر میشی از خودت .

مثلا هفته ای بیشتر از یه بار رو به خودت اجازه نده . کم کم بکنم ماهی یکی دوبار 

بعد یه مدت سرت شلوغ تر میشه و درگیر درس و ایتا ممکنه بشی و یا حتی همون پادکست هایی که گوش میدی تاثیر بذاره و کمتر هم بشه حتی !

ولی قبول کن که به خاطر هورمون هات همچین چیزی رو نیاز داری 

فقط باید کنترلش کنی و کم کم بذاریش کنار 

اینجوری احتمال موفقیتت بیشتره تا اینکه بخوای با خودت بدخلقی کنی و سخت بگیری به خودت.

اصلا یه مدت گوشیتو خاموش کن و برش دار 

یکم اتاقتو مرتب کن ،اگه میتونی دکورشو تغییر بده

ساعت خواب و بیداریتو تغییر بده

ورزش کن 

روتین داشته باش 

اینا شاید کلیشه ای به نظر برسه ولی واقعا جواب میده 

حال و هواتو عوض میکنه و کمکت میکنه ی زندگی جدیدی رو شروع کنی 

اپ your hour هم واسه این که بتونی یه وقتایی کل گوشیت یا یه برنامه خاصی رو قفل کنی خیلی خوبه

با خودت مهربون باش و به خودت اجازه اشتباه رو بده 🤍

منم مثل خودتم منم رفتم چپیدم تو اتاق و ب بهونه درس فقط چت کردم منم هر سال از جلسه کنکور ک اومدم بیرو ...

پشت کنکوری گلم یا رفتی دانشگاه؟

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 

در مورد درستم که اگه الان تو امتحانایی هرجور شده تا جایی که میتونی جمعش کن 

فیلم ببین واسه درست جاهایی که مشکل داری . از معلماتم کمک بگیر تایمایی که فرصت دارن 

بعد این امتحانا هم چند روز به خودت فرصت بده اون کارایی که گفتم انجام بده و یه برنامه درست حسابی و منطقی و ساده که در توانت باشه بنویس 

شروع کن با حال خوب و فرصت دوباره برای نهایی بخون 

تا سال بعدم برای کنکور راه می افتی و روحیه تم برمیگرده