2733
2739
عنوان

دارم خودمو بدبخت میکنممم

748 بازدید | 45 پست

بچه ها من دارم از کنکور عقب میوفتم بخاطر ی ادمممم ک من ب کتفشم مهم ترین روزا رو رسما هیجی نمیخونم

ازدیبهشت دیگ وقتی نمونده ک پشت کنکوری یا دانشجو بشم 

خانوادم خیلیییی خرجم کردن و انتظار دارن 

ولی من همش درگیر فکر کردن ب اونم تو تاپیکامم گفتم

من باید برگردم ب درسس😭

توروخدا بگید چیکار کنم فردا باز بخونم😭

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

خودت فقط میتونی به خودت کمک کنی آینده و زندگی و پول پدرتو برای آدم بی ارزش تباه نکن.

چرا آدمی که تو براش اهمیت نداری ذهنتو درگیر کرده از درس میخوای فرار کنی برای خودت داستان عشقی نافرجام ساختی؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم شرایط خیلی سخته من درکت میکنم هممون یک موقع این دوره رو گذروندیم خودت فقط میتونی به خودت کمک کنی فکرت رو آزاد کن بگو من باید بخونم هروقت داشت حواست پرت میشد صلوات بفرست و از فردا صبح انشاالله بکوب بخون چیزی نمونده همش به این فکر کن که اینم میگذره و بسپار به خدا

2742
خودت فقط میتونی به خودت کمک کنی آینده و زندگی و پول پدرتو برای آدم بی ارزش تباه نکن. چرا آدمی که تو ...

ن ن قصدم فرار نیس

صبح برسختی بلند میشم همش پای کتاب فکر میکنم قبلا اینحور نبودم چند روزه اینجور شدم

منم مث تو چندروزه نتونستم درس بخونم مامانمم فقط رو مخمه  کاش میشد یه شهر دیگ قبول شم و ازشون ...

من همش بهم میگن چرا نمبخونی؟؟؟؟؟

عزیزم شرایط خیلی سخته من درکت میکنم هممون یک موقع این دوره رو گذروندیم خودت فقط میتونی به خودت کمک ک ...

وای اره🥺

2740
ولی میدونی پسرا واقعا ارزشی ندارن چ ایرانی  چ خارجی همشون عین هم

دقیقا

نمیدونم چرا از دید من انقدر همه چی تمومه

ببین اون برات نون و اب نمیشه مهمتر از همه اینه که میگی براش مهم نیستی لطفا به اینده و پیشرفتت فکر ...

ب کتفشم نیسنم تاره بهم میگی اذیت میکنی

اره دقیقا خود طرفم همبنو میگف🥺

واقعا درکت میکنم ما دخترا زود وابسته میشیم و این خیلی بده شاید یکم طول بکشه بشین با خودت فکر کن و ا ...

بله خیلیییی😭🥺

هر چی ک فکر نیکنم بنویسم؟

2706