2752
2734
عنوان

اگه شما بودید میگفتید؟

503 بازدید | 38 پست

یکی هست همو دوست داریم ظاهرا دوسم داره ولی انگار یه مشکلی داره پوست بدنش که میپوشونه نمیدونم چه اتفاقی افتاده براش اما دوس دارم صادقانه بیاد بگه ولی حتی اگه به اون موضوع غیر مستقیم اشاره کردم دعوا راه انداخته 

بنظرتون درسته مستقیم بگم بهش یا نه نگم 

اخه احساس میکنم مانع ازدواجمون شده

ینی چی پوستشو میپوشونه؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم چجوری باید گفت  هبچ وقت نذاشته دست بزنم به بدنش

شاید از محرم نامحرمی میترسه 

وگرنه از روی لباس اگ مشکلم داشته باشه معلوم نیست هس؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
درسته  ولی بنظرتون چجوری بیان کنم  شاید بهش برخورد و دیگه باهام حرف نزد عذاب وجدان میگیر ...

نمیدونم چنوری بگی 

واقعا مغزم داره میترکههههه

اصلا توان حرفزدن ندارم ببخشید

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫

دوست پسرت؟ نمیزاره اصلا به بدنش دست بزنی؟ یا نمیزاره ببینی

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

عزیزم خیلی موضوع مهمی است حتما باید در موردش صحبت کنین 

در مورد این چیزا هر دو طرف باید صادقانه صحبت کنن و تصمیم گیری رو بذارن به عهده فرد مقابلشون

میشه بگی کدوم قسمت بدنش؟ اینکه میگی نمیذاره دست بزنی شاید بخاطر نامحرم بودنه 

2706