2733
2734
عنوان

قدم 😭😭😭

134 بازدید | 10 پست

سنم 15 قدم 193 دخترم 

قد پدرم 159

قد مادرم 161

پدرم اصلا از قد من راضی نیست دوستام همه منو مسخره میکنن‌ همه میگن زرافه 

خیلی سخته می‌خوام یه کفش بخرم نمیتونم اونی که دلم میخواد رو بخرم مجبور میشم بدم بدوزن لباس ها هم همینطورن 

به والیبال و بسکتبال هم نمی رم و روز به روز قدم بلند میشه

بنظر تون چی کار کنم؟

ماشالله 😳😳😳😳

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عکس بز‌لایک

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

مگ میشع مادر پدر کوتا دختر بلند اخه

دختر ۱۵ ساله یا ۱۶ دیدم با قد ۱۸۵ یا بیشتر اما قد پدر مادرش بلندع اخه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740

خیلیم خوب

سعی کن خودتو بپذیری، شما اینطوری آفریده شدی

و خوب یا بد باید ادامه بدی

خودتو دوست داشته باش

ورزش های مرتبط با قد بلند رو برو که حتما موفق هم میشی

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)

اگه مارو گرفتی که هیچی اگه نه به جای حرص و جوش برو یه باشگاه بسکتبال یا والیبال ثبت نام کن حرفه ای بچسب بهش بعد هم از طریق قرارداد باشگاه و اینا برو یه کشور دیگه که قد بلندی عیب و عار نیست زندگی کن حالشو ببر