2737
2734
عنوان

مشاور خانوادگی رفتین تا حالا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3270 بازدید | 42 پست
خدا کنه جواب بگیرم.این روزا فقط همسرم بنده خدارو کیسه بکس خودم کردم.واسه این دارم میرم که دست از سر ...

حتما برو من و شوهرم رفتیم تمام مشکلاتمون حل شد الان عالی هستیم رفتار با خانواده شوهرم و پایان دادن به ظلمشونم کامل یاد داد خیلی عالیه

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
انشالله ب حق این ماه عزیز زودتر خوب شه پسرتون خودتون هم ب ارامش برسید الا تو زندگی هر کسی ی مشکلی ...

ممنون عزیزم.ایشالا.

خدارو شکر میکنم بابت همسرم و عاشق پسر و همسرم هستم .اما واقعا آرامش لازم رو نیاز دارم این روزا

مرسی از دعای قشنگت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برو من و شوهرم رفتیم تمام مشکلاتمون حل شد الان عالی هستیم رفتار با خانواده شوهرم و پایان دادن ب ...

خیلی امیدوارم کردین.چقدر خوب ممنون که مصمم ام کردین برم.خیلی دودل بودم

حتما برو من و شوهرم رفتیم تمام مشکلاتمون حل شد الان عالی هستیم رفتار با خانواده شوهرم و پایان دادن ب ...

سلام خانمی 

من خیلی وقته نی نی سایتو میخونم اما فقط ب دلیل این حرفتون ثبت نام کردم :-)

منم کمک کنید من با شوهرم فقط برسر خانواده اش مشکل داریم جوری ک میخوام الان طلاق بگیرم

شما کدوم مشاور رفتین؟

روانشناس بود 

مشاوره خانواده بود؟

روانپزشک بود چی بود؟

من تبریزم

واقعا دنبال ی همچین کسی هستم ک برم پیشش ببینم چکار باید بکنم زندگیم زهرما. شده :'(

باردار نیستم،تیکر کاهش وزنمهتاریخ شروع. 97/8/1  دعا کنین اینبار بتونم.شروع--->76.5---->75.2---->
2728
سلام خانمی  من خیلی وقته نی نی سایتو میخونم اما فقط ب دلیل این حرفتون ثبت نام کردم :-) منم کم ...

سلام

من یه پسر ۴ ساله دارم که بابتش گاهی مشاوره میگیرم. خواهرم هم بابت تصمیم ازدواجش و رابطه اش مشاوره میگیره. جفتمون از یک جا مشاوره میگیریم به اسم تلیار. البته از دو تا روانشناس متفاوت داریم مشاوره میگیرم ها. خلاصه میخواستم تلیار رو بهت معرفی کنم من راضی بودم از مشاوره هایی که گرفتم. یه اپلیکیشن ه که میتونی هر وقت دلت خواست با دکترای روانشناسش حرف بزنی. خودت هم انتخاب میکنی که با چه کسی تماس بگیری. من خودم با مریم غفار حرف میزدم خیلی راضی بودم. بهم مسج بده برات تعریف میکنم ایشالا به کار تو هم بیاد به من که خیلی کمک کرد

فعالیت من توی نی نی سایت به خاطر این هست که یه روز سوالی پرسیدم که یه نفر اپلیکیشن مشاوره تلفنی تلیار رو بهم معرفی کرد و مشاوره گرفتن از اونجا بهم خیلی کمک کرد منم دوست دارم این اتفاق توی زندگی بقیه بیوفته تا زندگی بهتری داشته باشن و تصمیم های بهتری بگیرن توی زندگیشون. 

سلام

خیلی کار خوبی میخوای بکنی پریا . به نظر من که درستترین کار همینه که آدم به خودش و درونش این طوری توجه کنه و از یک کار بلد کمک بخواد. امیدوارم حالت بهتر بشه عزیزم. کلی تشویق برای تصمیمت  

فعالیت من توی نی نی سایت به خاطر این هست که یه روز سوالی پرسیدم که یه نفر اپلیکیشن مشاوره تلفنی تلیار رو بهم معرفی کرد و مشاوره گرفتن از اونجا بهم خیلی کمک کرد منم دوست دارم این اتفاق توی زندگی بقیه بیوفته تا زندگی بهتری داشته باشن و تصمیم های بهتری بگیرن توی زندگیشون. 

سلام گلم ببخشید گوشیم خراب شده بود الان فهمیدم جواب دادین

لطفا مشاوره رو بهم معرفی کنین 

راستش در استانه ی طلاق هستم مامانم نمیزاره حسابی کتکم زده درست بشو نیست

نمیدونم چطوری باید بهت پیام بدم

باردار نیستم،تیکر کاهش وزنمهتاریخ شروع. 97/8/1  دعا کنین اینبار بتونم.شروع--->76.5---->75.2---->
سلام من یه پسر ۴ ساله دارم که بابتش گاهی مشاوره میگیرم. خواهرم هم بابت تصمیم ازدواجش و رابطه اش مشا ...

سلام گلم ببخشید گوشیم خراب شده بود الان فهمیدم جواب دادین

لطفا مشاوره رو بهم معرفی کنین 

راستش در استانه ی طلاق هستم مامانم نمیزاره حسابی کتکم زده درست بشو نیست

نمیدونم چطوری باید بهت پیام

2740
تمام افرادی که سعی دارند د.شعبان رو تبلیغ کنن تاریخ عضویتشون یا همان روز یا یک ماه قبلش هست و کلا مش ...

نه عزیز دل کسی که وقتاش تا سال آینده پره نیاز به تبلیغ من و امثال من نداره،دختر خاله شم نیستم چیزی هم از ویزیت تو توی جیب من نمیره، برای اینکه بشناسیش برو کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو بخون درمانش براساس این کتابه که زندگی من یکی رو خیلی تغییر داد، اصلا پیش اونم نمیری که فک نمیکنم بتونی تا سال دیگه تو نوبت بمونی برو پیش یکی که طرحواره درمانی بلد باشه، خود دکتر کلی شاگرد داره که بهشون طرحواره یاد داده و دارن پیش خودش کار میکنن یکیشون تو گروه درمانی ما کمکش بود که خیلیی مهربون بود.بعدم من یه خانمی به اسم جوانمردی هم میشناسم که اونم طرحواره درمانی بلده پیش اونم میتونی بری 

سلام گلم ببخشید گوشیم خراب شده بود الان فهمیدم جواب دادین لطفا مشاوره رو بهم معرفی کنین  راست ...

عزیزم به نظر من طلاق راه حل کار نیست . الان که مامانت مخالف طلاق بگیری اگر طلاق بگیری کلی درد سر داری و کلی حرف و حدیث باید بشنوی . تا دیر نشده برو پیش روانشناس نزار کارت ب جدایی برسه من مشکل تو رو داشتم ولی کسی نبود راهنماییم کنه الان طلاق گرفتم خیلی دارم عذاب کشیدم از دست مامانم از همه عالم برام بدتر شده بعدش برای اینکه حالم بهتر نشه رفتم پیش دکتر زهرا امام الان خیلی اوضاع روحیم بهتر شد و خیلی کمکم کرد. بهت توصیه میکنم قبل اینکه طلاق بگیری حتما بری پیش ی روانشناس . چون طلاق بگیری بخوایی با یکی دیگه ازدواج کنی بازم ی سری مشکلات هست پس چ بهتره مشکلتو با همین حل کنی تا دردسرهای طلاق نکشی یادت نره اینجا ایرانه هرکاری کنی بازم زنی حرف توش زیاده . 

سلام من خودم با شوهرم  به خاطر  خانوادش واقعا مشکل داشتم ، زندگیم  شده بود برام  عذاب انقدر  درگیرم کرده بود  که  چند  سال بدون اینکه چیزی از زندگیم بفهمم  گذشت .   اخر  یکی از اقوام  بهم  شماره زهرا  امام رو داد ،  خداوکیلی چند جلسه رفتم مشاوره  الان  هم شوهرم هم مادر شوهرم  خیلی بهتر از قبل شدن .  تازه فهمیدم که رفتار های خودمم اشتباه بوده که  این رفتارارو میدیدم .

2706