2752
2734

چجوریه؟ 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پاگشای عروس توسط مادرشوهر؟ چند وقت بعد از نامزدی یا عقد یه مهمونی میگیرن عروس رو با خانوادش دعوت میکنن بهش هدیه میدن بعدم خانواده عروس اونارو دعوت میکنن شام و کادو میدن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
معمولاً بعد از عروسی انجام میشه

خب چجوریه 

کیا دعوت میکنن؟ 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

اره داریم بعد عقد یا ازدواج دعوت میکنیم و پدر مادر و بچه مجرد خانواده  عروس و داماد و خود عروس و داماد بعضیا دوس دارن تعداد بیشتر دعوت میکنن 

تهش به عروس تو پاکت مبلغی پول بعنوان کادو می‌دیم