2733
2739

واقعا اعتقاد پیدا کردم.

مثلا ابن مهدی قائدی اما چی رو زده با نام زنش و الان زنش طلاق گرفته و تمام اموالشو بالا کشیده.

و شوهره من وقتی بهش میگم این فنجون رو بزن به نام من میگه اها تو منو بخاطر پول میخوای نترس وقتی مردم همه چی میرسه با تو😐😐😐🥲

این زنا چه دعایی گرفتن چی کار میکنن که شوهرشون اینقدر دوسشون داره و اعتماد داره بهشون و مثل موم تو دستشونه؟؟؟خدایاااااااااا

چرااااااا؟؟ اخه نکنه جاییشون طلاس و مال ما پلاستیکه؟😭😭😭🥱

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

والا کاری نمیکنن یکیش مادر خودم پدرم همه چیش به نام مامانم زده اعتماد کامل داره ک اینکار کرده

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
والا کاری نمیکنن یکیش مادر خودم پدرم همه چیش به نام مامانم زده اعتماد کامل داره ک اینکار کرده

والا بحث اعتماد نیست.نمیدونم انگار بعضی مردا ذاتا و خودجوش اینکاره هستن.بعضیاشونو جون با جون کنی نم پس نمیدن.

2738
منم با کلی قهر و دعوا راضیش کردم‌نصف خونه رو به نامم زد

خب خاهر این که خیلی خوبه.مبارکت باشه.

والا من هررکار کنم اینکارو نمیکنه میگه چه فرقی داره به اسم کی باشه؟!

هعی خاهرررر

خب خاهر این که خیلی خوبه.مبارکت باشه. والا من هررکار کنم اینکارو نمیکنه میگه چه فرقی داره به اسم کی ...

مرسی گلم

آخه من تو این مدت کوتاه ازدواجم همراهی نمونده که باهاش نکرده باشم

از پول درآوردن و تو زندگی خرج کردن تا ...

توام زیاد حساس نشو ببین از چه دری میتونی وارد بشی

والا بحث اعتماد نیست.نمیدونم انگار بعضی مردا ذاتا و خودجوش اینکاره هستن.بعضیاشونو جون با جون کنی نم ...

به نظرم اعتماده ک باعث میشه 

من عموهای دیگم عین پدرم نیستن اخلاق خوبی ندارن ولی همه چی به نام زن زدن حتما اعتماد دارن حتما زن یه چیزی نشون داده اینکار کردن دیگ

البته مادر من۳۱ساله ازدواج کردن بابام میدونه جایی نمیره

بعضی زن ها تقی به توقی میخوره طلاق میگن خونه پدر میرنو خیلی چیزای دیگ حتما واس همین اینکار نمیکنن 

چون مادر من اگ حرفی بود هيچوقت نگفت میرم هیچوقت نگفت فلان کار میکنم

به نظرم دلیل اصلی اعتماده.عموهام اخلاق بدی دارن ولی هيچوقت نشد یکی زنموم هام قهر بره طلاق بگه برعکس خونه میموندن عمو هام می‌فرستادن خونه مادربزرگم قهر😅

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
به نظرم اعتماده ک باعث میشه  من عموهای دیگم عین پدرم نیستن اخلاق خوبی ندارن ولی همه چی به نام ...

چه جالب.چی بگم والا.این که من میگم همین مثلا مهدی قائدی چند سال بیشتر نیست ازدواج کرده و همه چیز به نتم زنش کرده اونم چند میلیاردی و ...

اره خب الان پدر و مادرت بعد از چندین سال به هم اعتماد دارن و بحثشون جداست اما اینا که نیومده همه چی به نامشون میزنن برام جای سواله 

2706