2733
2734

🌱🥰

خیلی زود خسته میشم من 

همین جوری پشت هم میخونم 

۵ ۶ صفحه روزی میتونم بخونم نهایت ۱۰ صفحه

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

۳۰ تا ۵۰ صفحه 

بدون کتاب درسی

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
شروع کنم یه کتاب کامل میخونم نمیتونم تیکه تیکه بخونم

لاید کتابهای روان خوندی 

۴۸ قانون رو دارم میخونم بسیار سنگینه 

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊
2740

روتین حدود ۱۰ صفحه

اگه وقتم آزاد باشه و کتاب سنیگینی نباشه تا وقتی تمومش کنم پاش میشینم

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
کتاب دست بگیرم یا فایل تو گوشی  رو باز کنم دیگه دست من نیست  بزور باید از مطلب جدام کنم و ...

کتاب خوب معرفی کن عاشقش بشم نتونم سرم و یه لحظه بردارم فقط بخونم

ده صفحه در روز عالیه

من کمتر میخونم 

اما کتاب بسته به جونمه و این خیلی خوبه که کتاب میخونی

کتابای روانشناسی و فلسفی کمی سنگینه اما رمان های هیجان انگیز رو نمیتونی زمین بزاری

تعریف رمان سقوط و قتل در قطار سریع السیر شرق رو شنیدم میتونی بخونی که از هیجان زمین نزاری کتابو

کتاب خوب معرفی کن عاشقش بشم نتونم سرم و یه لحظه بردارم فقط بخونم

اهل رمان هستی هما پور اصفهانی عالیه خصوصا اسپرسو ولی قبلش باید رمان‌های ذهن خالی.قرار نبود.شکلات تلخ .سیگار شکلاتی رو بخونی 

پایگاه ویژه سارا هاشمی هم عالیه البته موبایلی هست تا یه قسمتی رایگان بعدش باید عضویت بگیری 

بیشتر رمان میخونم عاشقانه و جنایی و مهیج و پلیسی و معمایی 

توام اگر می‌دونی بگو کتابام ته کشیده خخخ

قبلا اگه کتابی را دوست داشتم، نمی تونستم زمین بگذارم. یادمه کتاب دزیره را که حجم زیادی هم داشت، ٣ روزه خوندم. ولی الان با وجود بچه ها و شاغل بودن، معولا نیم ساعت در روز مطالعه دارم. ولی موقع انجام کارهام پادکست یا کتاب صوتی گوش میدم. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706