2733
2739
عنوان

چقدر هزینه دندان پزشکی زیاد شده 😕

100 بازدید | 10 پست

یه دندونم خالی شده رفتم عکس گرفتم گفت ممکنه عصب کشی بخواد قیمتش میشه ۴۸۰۰، اگه فقط ترمیم بخواد میشه ۱۵۰۰، خدا کنه عصب کشی نخواد من فقط چهار تومن پول دارم 😓، تازه کلی دندون پوسیده دارم که باید درست بشه، چرا جنس دندونام انقدر بده 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه از اول مسواک و نخ دندون استفاده میکردی خراب نمیشد 

ربطی به جنس نداره رسیدگی میخواد

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
اگه از اول مسواک و نخ دندون استفاده میکردی خراب نمیشد  ربطی به جنس نداره رسیدگی میخواد

من از وقتی یادمه مسواک زدم عزیزم ، شما از جنس دندون چیزی نمیدونی اینطوری نگو ، دندونام خود به خود خورد میشه 

2740
من از وقتی یادمه مسواک زدم عزیزم ، شما از جنس دندون چیزی نمیدونی اینطوری نگو ، دندونام خود به خود خو ...

میدونم جنس دندون تاثیر داره گلم ولی میشه با نگه داری خیلی زیاد جلو گیری کرد ازش 

مثلا مسواکت استاندارد بود ؟ نخ دندون استفاده میکردی ؟ خمیر دندونت خوب بود و عوامل دیگه

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....