2733
2734
عنوان

میخوام از همسرم طلاق بگیرم

504 بازدید | 34 پست

اوایل که دست بزن داشت و تنبل بود و خوب کار نمیکرد یکسالی بود از وحشی گریش کم شده بود الانم فهمیدم بهم ویروس hpv منتقل کرده

به زمین و زمان قسم میخوره میگه با کسی نبودم ولی من خودم چون کادر درمانم میدونم دوروغ میگه

دیگه گ ه  ی  نیست که به زندگیم نزده نصف خونه و ماشین بنامم هست شاغلم هستم  میخوام جدا بشم

خودش دیشب ناراحت میگفت اگه خوشبخت تری اینجوری جدا بشیم

هرروز یه افتضاح جدید میکاره تو زندگیم تا بچه ندارن جدا بشم

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است

همون تبخالو میگین؟

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هزاران نفر اینجا هر روز میخان جدا بشن بعد یه جا دیگه میبینیم سلام فلانی طلاق گرفتی؟سلام نه بابا:/

خودت ببین طاقت داری یا نه

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن•-•...!_اینو میزارم بیا اینجاکیمیا_https://abzarek.ir/service-p/msg/1880807_
2731
آره

یعنی با کسی ارتباط داشته چون منم گرفتم سوالم هس؟

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
یعنی با کسی ارتباط داشته چون منم گرفتم سوالم هس؟

نه ربطی به ارتباط نداره

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2706