2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بپرس

عزیزم  من فک کنم از همسرم hpv گرفتم بعد پارسال یه دوسه تا دونه داشت فک کردم چیز خواستی نیست حالا به من زده 

میخوام بدونم دلیلش حتما رابطه جنسیه؟ چون حتما میخوام طلاق بگیرم اگه خیانت کرده باشه

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
بگو

همیشه سیکلام ۲۸ روزس ماه قبل سر ۳۳ روز پریود شدم 

این ماه ۳۵ روزه ولی هنوز نشدم ماه قبل حلوا میتی 

((حلوای گرم بارداری که قرص کمر خسرو دارو کلی گرمیه دیگه داره))

و دوسین متفورین خوردم چندتا کیست ریزدارم

این ماه فقط متفورمین خوردم الان چهار ماه میخورم ۷ ماه اقدامم 

بنظرت چرا پریود نشدم بی بی نزدم هنوز اصلا سابقه عقب انداختن نداشتن هیچوقت ماه قبل مطمن بودم که باردارم که پریود شدم

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
عزیزم  من فک کنم از همسرم hpv گرفتم بعد پارسال یه دوسه تا دونه داشت فک کردم چیز خواستی نیست حال ...

ببین عزیزم من واقعا از اینکه بخوام قطعی چیزی بگم باعث اختلاف ببن زن و شوهر بشم یا خدایی نکرده تهمتی چیزی به کسی زده بشه خیلی میترسم

ولی بالاترین علت انتقال اچ پی وی رابطه جنسی پرخطر و محافظت نشده ست موارد دیگه احتمالش خیلی کم و ناچیزه ولی نمیشه حتما هم ردشون کرد 

ببین عزیزم من واقعا از اینکه بخوام قطعی چیزی بگم باعث اختلاف ببن زن و شوهر بشم یا خدایی نکرده ت ...

ممنون خودمم پرستارم به جز پاپ اسمیر چ تستی هست ک میشه بفهمی hpv داری

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
همیشه سیکلام ۲۸ روزس ماه قبل سر ۳۳ روز پریود شدم  این ماه ۳۵ روزه ولی هنوز نشدم ماه قبل حلوا م ...

عزیزم شما باید سونوی رحم ضمائم‌و ازمایشات هورمونی انجام بدید ولی طول سیکل قاعدگی بین ۲۱ روز تا ۳۵ روز طبیعیه نیاز به پیگیری نیست

2706