2752
2734

کلاس یازدهمم(تجربی)

ما اصفهانیم اخر هفته سه روزه میخوان ببرن شیراز 

متاسفانه درطول سال درست و حسابی درس نخوندم و از عید شروع کردم یکم خوندن

خیلی دلم میخواد برم چون عاشق شیرازم و دوستانه خیلی خوش میگذره

از ی طرفم عذاب وجدان میگیرم چون نسبت ب بقیه دوستام خیلی عقبم سه روزم برای من سه روزه

مشاورمن اجازه نمیده ک برم🥲

ب نظرتون چیکار کنم؟ذهنم درگیره

(حالا نیاید بگید چ دغدغه ی فلانی و ...😑)

صَبر!💎🦋کاربری دست دونفره👭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا نری قبول میشی  رشته دلخواهت؟ 

از خوشیها و تفریحاتت نگذر

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

آرهههه برو..هووو کلی وقت داری . تابستون و کلاس دوازدهمت..اینا همش خاطره ست بابا..در عوض الان تا آخر هفته بکوب بخون 

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

بروووو حتمااااا

تو دلت میمونه

بعدش میتونی جبران کنی بکوب بخونی

این سه روز مشاورتو بلاک کن😂

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706