2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
قطره بایو‌لاکت یا پودر کیدی لاکت بهش بده  باپودر او ار اس. که اب بدنش تامین بشه

اینارم میدم کلا دفعات اسهالش زیاده دیروز بیست بار اینا اسهال شد 😭😭دکتر گفت اگه فردا هم بهتر نشد ببرش آزمایش منتظرم ببینم امروز بهتر میشه یا نه خیلی نگران شدم لامصب هرچی هم میدم تاثیر نداره

حدودا دو هفته اگر استفراغ داره دارو بده وگرنه اسهال باید از بدنش بیاد بیرون متاسفانه ویروس برا بچه من رفلاکیسشم تشدید کردو ما شش تا دکتر بردیم تا خوب شد هر روزم بدتر میشد 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندوقتشه، سرم لازمه بزنه

۴ سالشه جمعه نصف شب سرم زدیم دکتر دیروزم یه سرم نوشته گفت اگه مایعات نتونست بخوره ببر بزن دخترم چاقه رگش خیلی سخت پیدا میشه فعلا تو خونه مایعات میدم میخوره واوآراس هم میدم اگه نتونست بخوره مجبورم ببرم این سرمو هم بزنم

اینارم میدم کلا دفعات اسهالش زیاده دیروز بیست بار اینا اسهال شد 😭😭دکتر گفت اگه فردا هم بهتر نشد بب ...

اخهههه طفلی پاهاش زخم نشده؟همش چربش کن باکرم .پرودرما واسش بگیر که پاهاش اذیت نشه 

خوب نشد حتما ببرش ازمایش بگیر خدایی نکرده عفونت نداشته باشه

2740
حدودا دو هفته اگر استفراغ داره دارو بده وگرنه اسهال باید از بدنش بیاد بیرون متاسفانه ویروس برا بچه م ...

یاخدا 😭😭😭چقد زیاد ....آره استفراغم داشت دو روز اول آمپول زدیم براش بعدش بهتر شد ولی هنوزم حالت تهوع داره دمیترون میدم بهش ندادنی اصلا نمیتونه چیزی بخوره شما هم بردین آزمایش؟

اخهههه طفلی پاهاش زخم نشده؟همش چربش کن باکرم .پرودرما واسش بگیر که پاهاش اذیت نشه  خوب نشد حتم ...

نه شکر خدا زخم نشده خودمم میترسیدم پماد میزنم منتظرم امروز خوب نشدببرم آزمایش خیلی مریضیه بدیه 

یاخدا 😭😭😭چقد زیاد ....آره استفراغم داشت دو روز اول آمپول زدیم براش بعدش بهتر شد ولی هنوزم حالت ته ...

ن نبردم دکتر گوارش گفت بعد اینکه خوب شد بیار ازمایش کلی بنویسم اخر این ماه میبرمش بنویسه براش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حدودا دو هفته اگر استفراغ داره دارو بده وگرنه اسهال باید از بدنش بیاد بیرون متاسفانه ویروس برا بچه م ...

راستی برا بچه شماهم آنتی بیوتیک داده بود؟برا دختر من سفیکسیم داده میترسم میگم نکنه اسهالشو بدتر کنه

راستی برا بچه شماهم آنتی بیوتیک داده بود؟برا دختر من سفیکسیم داده میترسم میگم نکنه اسهالشو بدتر کنه

ن نداد چون اصلا التهاب نداشت تبم نداشت بچم فقط اسهال و استفراغ بود خدا بهت قوت بده اینقدر دارو میدن ها بعدش بچه یک هفته هم یوبس میشه و اونم عذاب اوره اما بلاخره تموم میشه و خوب میشن فقط مایعات بهش بده تا میتونی که کارش به بیمارستان نکشه اگر بچت دستشویشو مدام میگه براش شلوار نپوشون بزار اسهال نسوزونه اونجاشون من بچم اخر شب خوابیدنی شلوار پاش میکردم نسوخت خداروشکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706