2752
2734

قطره بایو‌لاکت یا پودر کیدی لاکت بهش بده 

باپودر او ار اس. که اب بدنش تامین بشه

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطره بایو‌لاکت یا پودر کیدی لاکت بهش بده  باپودر او ار اس. که اب بدنش تامین بشه

اینارم میدم کلا دفعات اسهالش زیاده دیروز بیست بار اینا اسهال شد 😭😭دکتر گفت اگه فردا هم بهتر نشد ببرش آزمایش منتظرم ببینم امروز بهتر میشه یا نه خیلی نگران شدم لامصب هرچی هم میدم تاثیر نداره

حدودا دو هفته اگر استفراغ داره دارو بده وگرنه اسهال باید از بدنش بیاد بیرون متاسفانه ویروس برا بچه من رفلاکیسشم تشدید کردو ما شش تا دکتر بردیم تا خوب شد هر روزم بدتر میشد 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندوقتشه، سرم لازمه بزنه

۴ سالشه جمعه نصف شب سرم زدیم دکتر دیروزم یه سرم نوشته گفت اگه مایعات نتونست بخوره ببر بزن دخترم چاقه رگش خیلی سخت پیدا میشه فعلا تو خونه مایعات میدم میخوره واوآراس هم میدم اگه نتونست بخوره مجبورم ببرم این سرمو هم بزنم

اینارم میدم کلا دفعات اسهالش زیاده دیروز بیست بار اینا اسهال شد 😭😭دکتر گفت اگه فردا هم بهتر نشد بب ...

اخهههه طفلی پاهاش زخم نشده؟همش چربش کن باکرم .پرودرما واسش بگیر که پاهاش اذیت نشه 

خوب نشد حتما ببرش ازمایش بگیر خدایی نکرده عفونت نداشته باشه

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊
حدودا دو هفته اگر استفراغ داره دارو بده وگرنه اسهال باید از بدنش بیاد بیرون متاسفانه ویروس برا بچه م ...

یاخدا 😭😭😭چقد زیاد ....آره استفراغم داشت دو روز اول آمپول زدیم براش بعدش بهتر شد ولی هنوزم حالت تهوع داره دمیترون میدم بهش ندادنی اصلا نمیتونه چیزی بخوره شما هم بردین آزمایش؟

اخهههه طفلی پاهاش زخم نشده؟همش چربش کن باکرم .پرودرما واسش بگیر که پاهاش اذیت نشه  خوب نشد حتم ...

نه شکر خدا زخم نشده خودمم میترسیدم پماد میزنم منتظرم امروز خوب نشدببرم آزمایش خیلی مریضیه بدیه 

یاخدا 😭😭😭چقد زیاد ....آره استفراغم داشت دو روز اول آمپول زدیم براش بعدش بهتر شد ولی هنوزم حالت ته ...

ن نبردم دکتر گوارش گفت بعد اینکه خوب شد بیار ازمایش کلی بنویسم اخر این ماه میبرمش بنویسه براش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه شکر خدا زخم نشده خودمم میترسیدم پماد میزنم منتظرم امروز خوب نشدببرم آزمایش خیلی مریضیه بدیه 

انشاالله که خوب میشه

حدودا دو هفته اگر استفراغ داره دارو بده وگرنه اسهال باید از بدنش بیاد بیرون متاسفانه ویروس برا بچه م ...

راستی برا بچه شماهم آنتی بیوتیک داده بود؟برا دختر من سفیکسیم داده میترسم میگم نکنه اسهالشو بدتر کنه

راستی برا بچه شماهم آنتی بیوتیک داده بود؟برا دختر من سفیکسیم داده میترسم میگم نکنه اسهالشو بدتر کنه

ن نداد چون اصلا التهاب نداشت تبم نداشت بچم فقط اسهال و استفراغ بود خدا بهت قوت بده اینقدر دارو میدن ها بعدش بچه یک هفته هم یوبس میشه و اونم عذاب اوره اما بلاخره تموم میشه و خوب میشن فقط مایعات بهش بده تا میتونی که کارش به بیمارستان نکشه اگر بچت دستشویشو مدام میگه براش شلوار نپوشون بزار اسهال نسوزونه اونجاشون من بچم اخر شب خوابیدنی شلوار پاش میکردم نسوخت خداروشکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706