2733
2734

پس فردا پسر سه سال و سه ماهم عمل داره (فتق جزيي و هيدروسل) خيلي نگرانم، واسه بيهوشي 😢واسه درد و نقاهت بعد عمل و…و…و…

كسي تجربه ي اين عملو داشته؟ از فكر و خيال و ناراحتي دارم ميميرم

من پسرم عمل باد فتق و دینا نداشته 

ولی عمل دیگه ای داشته

اولش اینکه بیهوشط اصلا ترس نداره

و اینکه برای درد و ایناش مسکن میدن به اندازع کافی

استرس مداشته باش زکد میگذره روزای سخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسر کوچیکم که یکونیم سالشه باددروکوبوند انگشتش موندلای در😭 یکم ازناخنش وانگشتش کنده شود بیهوشش کردن عملش کردن خدامیدونه چقدرگریه کردموجیغ زدم تایه هفته صدام درنمیومد.

بعدبیهوشی بچه رنگش میپره وکلاسرگیجه ایناداره وگیجه خودشون راهنمایی های لازمومیکننن 

من بیمارستان خصوصی بردم خیلی خوب رسیدن وراضی بودم اگه میبری خصوصی نگران نباش

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
2731

پسر من 55 روزش بود که عمل فتق انجام داد. تو بیمارستان کودکان تو تخت جمشید زیرنظر دکتر مولاییان.

خوب قطعا درد داره ولی با مسکن برطرف میشه. 

آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
پسر من 55 روزش بود که عمل فتق انجام داد. تو بیمارستان کودکان تو تخت جمشید زیرنظر دکتر مولاییان. خوب ...

دکتر مولاییان دکتر منم هست بیمارستان کودکان تهران عمل کردم. البته مولاییان که مت میگم مطبش خیابان جم بود

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
 دکتر مولاییان دکتر منم هست بیمارستان کودکان تهران عمل کردم. البته مولاییان که مت میگم مطبش خیا ...

پسره شما رو کی و کجا عمل میکنه؟ 

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
2740
من پسر کوچیکم که یکونیم سالشه باددروکوبوند انگشتش موندلای در😭 یکم ازناخنش وانگشتش کنده شود بیهوشش ک ...

درکت میکنم عزیزم اشکم دراومد داغ دلم رو تازه کردی همین اتفاق واسه دختر قشنگم افتاد اینقدر جیغ زدم و گریه کردم از حال رفتم 

فقط دخترم سرپایی جراحی شد بمیرم براش 

خدایااا یادآوریش دیوونم میکنه 

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...

عزیزم زردآلو خدا دخترتوحفظ کنه حالتودرک میکنم دخترت چندسالش بود

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
پسره شما رو کی و کجا عمل میکنه؟ 

می بخشید من دیر پیام شما رو دیدم.

پسرم رو سال 80 عمل کردیم. بله همون دکتر مولائیان که مطبشون کنار بیمارستان جم هست.

پسرم بیمارستان کودکان تهران عمل شد.

آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
می بخشید من دیر پیام شما رو دیدم. پسرم رو سال 80 عمل کردیم. بله همون دکتر مولائیان که مطبشون کنار ب ...

خواهش میکنممنم همونجا عمل شدم خیلی دکتر خوبی هستند