2733
2734
استارتر من دکترم ۲ تومن‌گرفتم ازمایشگاه ۷ و نیم دکترم ریحانه پیرجانی ازمایشگاه کریمی نژاد

ازت زیاد نگرفته ازمایشگاه، من پارسال ۷۸۰۰ دادم.

ادم اینقدر دپرس میشه، اونموقع پول اصلا براش مهم نیست.

حالا فکر کن بارداری بعدی که از روز اول استرس داری.

ای بابا، حرفام بدتر به اسی استرس میده.

اسی نترس، من ان تی ۳ بود، خودمم ۳۹ سالم بود، اصلا استرس نگیر، بچه شما سالمه ان شالله

ریسکم یک درصدو پنجاه بود برا همین اول سلفری دادم ولی شما ریسکت بالاتره باید امنیو شی ان تی یک و ۴ د ...

مال من چنده ریسکن

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از کاربرای اینجا میگفت تو آزمایش غربالگری بهش گفتن بچه اش سندروم داون داره   اما گوش به حرف دکتر نداده و سقط نکرده 

وقتی بدنیا اومده سالم بوده 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
ازت زیاد نگرفته ازمایشگاه، من پارسال ۷۸۰۰ دادم. ادم اینقدر دپرس میشه، اونموقع پول اصلا براش مهم نیس ...

پولش ک مهم نبود اونموقه ولیچن وقت بعد نامه بردم برا من بیمه م داد

بیمه تکمیلی دانا ۵ تومنشو داد

هر چه از دوست رسد نیکوست...
یکی از کاربرای اینجا میگفت تو آزمایش غربالگری بهش گفتن بچه اش سندروم داون داره   اما گوش به حرف ...

خب اگر امنیو میداد میگفتن مشکلی نداره

غربالگری خطا داره

اصفهانم

الکی خودتو نگران نکن انشالله چیزی نیس منم ریسک داشتم یک به پنجاه و پنج الان دخترم کنارم خوابیده 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️
فقط با جواب امینوسنتز سقط میکنن که آزمایش دقیق و تکمیلی . هیچ کس دوست نداره، الکی سقط کنه

اره من اولش ک‌غربالگری ریسک زد سونوهام اکی بود حتی ان تی خوب بود همین ک هفته بالا میرفت و هی سلفری میدادم امنیو میدادم کم کم دیدم رشد جنین هم داره عقب میفته تو سونو ها دور شکمش سه هفته عقب افتاد و مطمین شدم حرف ازمایشا درسته

پولش ک مهم نبود اونموقه ولیچن وقت بعد نامه بردم برا من بیمه م داد بیمه تکمیلی دانا ۵ تومنشو داد

اره من دومی رو گرفتم.

اولی رو شوهرم اینقدر ناراحت بوده، کل مدارک ریخته بود بیرون، سر دومی بهم گفت.

گفت از ناراحتی مدارک که بردم برای بیمه، ریختم رفت

من دی ماه سقط کردم

عزیزم من آشنامون ازمایشگاه کریمی نژاد اینور سال حضور ذهن ندارم دقیقشو ولی بین 10 - 15 هزینه کریمی نژاد داد راضیم نبود میگفت مشاورش به درد نمیخورد تایمشم منظم جواب ندادن جواب 3 روزه 5 روزه دادن جواب 2 هفته را بیشتر زمان برد و پیگیری تلفنی و صحبت با دکتراش خیلی سخت انجام میشد حتما باید حضوری پیگیر میشدی تا جواب درستی مجبور بشن بدن.

عزیزم من آشنامون ازمایشگاه کریمی نژاد اینور سال حضور ذهن ندارم دقیقشو ولی بین 10 - 15 هزینه کریمی نژ ...

البته من زیاد استرس جواب امنیو نداشتم چون سلفری داده بودم‌دیگه آب پاکی رو دستم ریختن امنیو رو فقط برا گرفتن‌مجوز سقط دادم

2706