2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسایی که سزارین انجام دادن برای بارداریهای بعدیشون سونوی چسبندگی میدن.تو سونو مشخص میشه جفت به رحم چ ...

برو دکتر فوق تخصص یا یه متخصص خوب و کار بلد 

خطر داره ولی نه اونقدر دو نفر رک میشناسم که مشکلی ب اشون پیش نیومد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
برو دکتر فوق تخصص یا یه متخصص خوب و کار بلد  خطر داره ولی نه اونقدر دو نفر رک میشناسم که مشکلی ...

دکترم کارش خوبه.اما تو سونو زیاد زده.احتمال برداشتن رحم دادن برای همین میخواستم بدونم برای کسی بوده این اتفاق افتاده باشه؟

گفته که داری؟ دیابت بارداری داشتی؟

من ۳بار سزارین شدم‌چسبندگی نداشتم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

عزیزم به نظرم بیشترش داخل اتاق عمل مشخص میشه

منم سه بار سزارین و یک عمل برداشتن تخمدان داشتم

پزشک من هم خیلی احتمال میداد

حتی رضایت قبل عمل گرفت برای رحم

سه واحد خون آماده کرد

تنها هم اتاق عمل نیومد گفت یه دکتر دیگه هم باید باشه

ولی هزار بار خدا رو شکر که نیاز نشد و خوب بود

عزیزم به نظرم بیشترش داخل اتاق عمل مشخص میشه منم سه بار سزارین و یک عمل برداشتن تخمدان داشتم پزشک ...

خب خداروشکر عزیزم

یادت هست تو سونوت چسبندگی رو چا نوعی زده بوده؟ برای من زده آکرتا

2706