2737
2739
عنوان

وای مرغای خوشگل من😍😍😍😍😂😂

408 بازدید | 18 پست

تو حیاط براشون خونه ساختیم شب که میشه میرن تو خونشون تو روز تو باغچه میگردن😍 

دیشب داشت تاریک میشد هی میومدن دم پنجره میرفتن رو مبلای حیاط نوک میزدن به شیشه بعد فهمیدم منظورشون این بود تاریک شده مارو ببر خونمون منم حواسم نبود خودشون رفته بودن تو خونشون خوابیده بودن😍

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط عکس

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2728
2738

پسر منم رفته دوتا جوجه گرفته اورده انداخته سر من نگهشون دارم بهش میگم خودتون کمید رفتی دوتا دیگه م اوردی

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍

من مادربزرگم یه خروس برام فرستاده بود تنها بود دوتا مرغ خریدم تنها نباشه اینا هر دقیقه.....😐

حیثیت برامون نمونده بود مرغا رو انقد از گردن گرفته بود پشت سرشون کچل شده بود منم دیدم اینجوری نمیشه فرستادم واسه همون مادربزرگم گفتم جا ندارم نگه دارم 😑

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

من تا قبل ازدواجم عاشق مرغ و خروس بودم و خیلی هم داشتم 

وقتی ازدواج کردم شوهرم رف واس مادرشوهرم بگیره ک سرش بند شه

همه چیشون افتاد گردن من . مادرشوهر منم هیچ کار نمیکرد ن تمیز کازی میکرد ن دونه میداد ن آب عوض میکرد .هیچی 

هر هفته ۲ بار تمیز میکردم هلاک میشدم . دیدم اینجوری نمیشه گذاشتم تو دیوار اومدن بردن شوهرم شب ک اومد گف کو حیوونا گفتم یکی یکی نیوکاسل گرفتن مردن از دیروز ندیدی شما ؟؟؟ 😂😂

2706