2752
2734
عنوان

خانومای باردار یه لحظه میایید

88 بازدید | 14 پست

خانوما من تا هفته پیش زیر شکمم درد میکرد یه وقتایی تیر می‌کشید حتی یه جور شده بود ک فیگور نه ماهه هارو میگرفتم تو خونه راه میرفتم 

الان حدود سه چهار روزه هیچ علائمی ندارم دقیقا مثل قبل بارداری شدم البته اشتهام زیاد شده شام میخورم نیم ساعت بعدش دوباره شروع میکنم به خوردن 

خوابمم زیاد میاد البته قبلنام خوش خواب بودم 

ولی هیچ درد و تیر کشیدند ندارم فقط ترشح دارم 

دکترم گفته هشتم بیا سونو نمیدونم زودتر برم یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا منم همینم

شکمم از همه جهت داره کشیده میشه شبا نمیتونم درست بخوابم از دردش

منم تو ۸ هفتم

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

نه بابا لازم نیست.

بمون سر وقت برو.زیاد به علائم توجه نکن.آدم یه روز خوبه یه روز بد.فقط خدای نکرده خونریزی داشتی سریع برو دکتر.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
نه بابا لازم نیست. بمون سر وقت برو.زیاد به علائم توجه نکن.آدم یه روز خوبه یه روز بد.فقط خدای نکرده ...

خنریز ندارم ترشح دارم یه کم خیلی خیلی به گل‌بهی میزنه  اصلا قهوه ای و قرمز نیست اونم خییلی کم

من تا آخر ۵ ماهگی ک ویار شدید داشتم حتی روزی دو تا قرص میخوردم ولی بازززززز افتضاح بودم الان قرصمو ی دونه میخورم ولی باز بالا میارم 

ی روز حالم خوبه ی روز داغونم  اصلا چیزای عجیب تو بارداری تجربه میکنی

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تا آخر ۵ ماهگی ک ویار شدید داشتم حتی روزی دو تا قرص میخوردم ولی بازززززز افتضاح بودم الان قرصمو ی ...

راستی تو هفته قبل تکرر ادرار زیاد داشتم الان اونم ندارم کمتر شده

راستی تو هفته قبل تکرر ادرار زیاد داشتم الان اونم ندارم کمتر شده

منم زیاد تکرر ادرار نداشتم ولی واسه اینکه خیالت راحت بشه زودتر برو سونو 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35