2752
2734
عنوان

توروخدا یکی بیاد بگه چیشده ای خدا دارم میمیرم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 43 پست
من اینو نمی‌دونم برو دکتر پیگیری کن ولی برای عفونتش لباس زیر نپوشه. با عنبر نسا دود بده. دمنوش پونه ...

بابا تو رو خدا به بچه ۹ ساله رحم کنید

عنبرنسا رو یادمه شما پارسال هم به کاربرا میگفتین و من کلی در موردش صحبت کردم

خودت دوس داری هر غلطی میخوای بکن

آخه به دختر ۹ ساله این چه توصیه ایه میکنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیاد توت خورده سردیش شده بالا اورده

یه قاشق چایخوری عسلش بده و رو هم روهم نده بخوره بچه قاطی کنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
عفونت ؟ماست؟عزیزم نباید لبنیات بدی بهش که دکتر بهت نگفت 

ماست نه باا پیاله ماست خوری منظورمه اون اندازه

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
شآید توت فرنگی کثیف بوده میکروب داشته  آره عفونت داره که قرص داده بهش  الان چیزی نده بهش ...

الان باز بالا اورد یعنی بخاطر عفونته؟ چیکار کنم

خیلی کم کم که بچه نسوزه نمک بریز داخل لباسش مقابل محل عفونت خیلی خوبه و جلوی عفونتو میگیره و ضرر هم نداره فقط خیلی کم باشه

خیلی کم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بابا تو رو خدا به بچه ۹ ساله رحم کنید عنبرنسا رو یادمه شما پارسال هم به کاربرا میگفتین و من کلی در ...

اولا حرف دهنتو بفهم دوما هزاران نفر باهاش درمان شدن مشکلی هم نداشتن 

اهااا شایدم چون توت فرنگی هم الرژی زاست شایدم کمی ترش بوده معدش تحمل نکرده پسرمنم ۱۰سالشه عفونت داره ...

عفونت ادراری؟ دارو چی میدی بهش؟ 

الان باز بالا اورد یعنی بخاطر عفونته؟ چیکار کنم

یه کاسه توت خورده معلومه بالا میاره

و شکر خدا حالش از من و شما بهتره که یه کاسه توت رو تونسته بخوره

بابا تو رو خدا به بچه ۹ ساله رحم کنید عنبرنسا رو یادمه شما پارسال هم به کاربرا میگفتین و من کلی در ...

بخدا نمیفهمم اینهمه روش تمیز و علمی

💩خرماده رو گیر دادن بهش

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
یه کاسه توت خورده معلومه بالا میاره و شکر خدا حالش از من و شما بهتره که یه کاسه توت رو تونسته بخوره

یه کاسه که شاید ده تا اینا دوازده تا متوسط اونم ده شب خودمم خوردم اخه

2706