2733
2734
عنوان

من امروز از یه شهید معجزه دیدم و جواب گرفتم 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 4905 بازدید | 161 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نگو اینجوری قشنگم. چی باعث شده اینقدر دلت ناامید باشه؟ 

میدونی خوبی داستان تو این بود که باورات اعتمادت ... نابود نشد 

ولی من شد من باورش کردم ولی اون رفت بدون دلیل موجه 

من خسته ام از اینکه ماه هاس روزا ادای ادمای شاد و قوی رو درمیارم درس کلاس اما هرشب تا صبح پتو رو فشار میدم تو دهنم تا خانوادم گریه هامو نشنون من تقریبا هر روز یه از جاهایی که منو یادش میندازه رد میشم و خسته ام از اینکه هرروز تو خیابون اشکم بریزه و هزارتا چیز دیگه 

من هنر فراموش کردم ندارم چون قبل اون تو صورت کسی نگاه ننداخته بودم بعدشم نتونستم تو صورت کسی حتی نگاه کنم 

من فکر میکنم خدا منو نمیبینه نمیدونم تاوان چی رو دارم میدم 

سلام عزیزم بهتری?

نمیدونم چرا هردفعه میام سایت ناخوداگاه دلم میخاد تاپیکاتو دنبال کنم ...

میگم درسته حالا یا موقت یا ابدی کات کردید , گاهی مردا حرفاشون برعکسه شاید گفته پیام نده اون لحظه نارحت بوده و الان منتظر تو باشه ...

البته ک نمیدونم انشاالله حاجت رواییت ارامش قلبت باشه ولی درکل یجورایی حس میکنم رفتارت پخته س و خام نیستی که اینطوری داری با نبودش کنار میای

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
میدونی خوبی داستان تو این بود که باورات اعتمادت ... نابود نشد  ولی من شد من باورش کردم ولی اون ...

عزیزم بیشتر پسرا تو رابطه فقط دنبال خوش گذرونی ان ... اگه طرف مقابل واقعا قدمی برا ب هم رسیدنتون برنداشته شما سعی نکن انقد بخودت فشار بیاری ... سخته درکت میکنم 

چن سالته?

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
عزیزم بیشتر پسرا تو رابطه فقط دنبال خوش گذرونی ان ... اگه طرف مقابل واقعا قدمی برا ب هم رسیدنتون برن ...

بیست 

میدونی چرا انقد واسم سخت داره تموم میشه چون من قبل اون به کسی سلامم نکرده بودم بعد اونم همونطوری شد اون بامادرم صحبت کرد و ... 

خیلی در حقم نامردی کرد کارایی کرد باورش کنم 🙂 

واقعا کم اوردم حالم از اشک ریختن بهم میخوره ولی همینطوری پشت سر هم میریزن 🙂

بیست  میدونی چرا انقد واسم سخت داره تموم میشه چون من قبل اون به کسی سلامم نکرده بودم بعد اونم ...

از اول یه مشاوره میرفتید خیلی بهتر بود 

گاهی پسرا ب بهانه ی وعده ی ازدواج هرکاری دلشون میخاد میکنن و اخرشم میزارن و میرن خب این وسط تنها احساساته دختره ک لطمه میبینه چون وابسته شده ...

انشاالله حال دلت بهتر شه🤲

از اول یه مشاوره میرفتید خیلی بهتر بود  گاهی پسرا ب بهانه ی وعده ی ازدواج هرکاری دلشون میخاد م ...

ممنون من اجازه ندم هرکاری که دلشون میخاست بکنن 

اما خب من خیلی بد صربه خوردم خیلی بد 🙂

میدونی خوبی داستان تو این بود که باورات اعتمادت ... نابود نشد  ولی من شد من باورش کردم ولی اون ...

آخه فدات شم چرا برای کسی خودتو شکنجه میدی که راحت ترکت کرده؟ حیف نیستی؟ 

سلام عزیزم بهتری? نمیدونم چرا هردفعه میام سایت ناخوداگاه دلم میخاد تاپیکاتو دنبال کنم ... میگم درس ...

سلام عزیزدلم ممنونم خودت خوبی؟ نی نی خوبه مرسی که همیشه کنارم بودی و درکم کردی انشالله حاجت روایی سهم زندگیت بشه 💙💙🌺🌺

سلام عزیزدلم ممنونم خودت خوبی؟ نی نی خوبه مرسی که همیشه کنارم بودی و درکم کردی انشالله حاجت روایی سه ...

قربونت گلم 🩷️

شرمنده بخدا 

سلام عزیزدل خداروشکر حاجت روا شیدین تاپیکتون رو خوندم گفتید یه جا کامنت  نوشتید منفی بوده ،  برای اینکه کاربرها با خوندن اون کامنتی که میگین نوشتید دلسرد نشن نی نی یار ۵ الان شیفتشون هست ریپلای کنید رو اون کامنت بگید پاک کنه براتون .انشاءالله همیشه حاجت روا باشید 🥰

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2706