2752
2734

3 هفته پیش روز پنجشنبه به نیت شهید ابراهیم هادی یه نذر برداشتم به این صورت که پنجشنبه اول 150‪ تا صلوات، پنجشنبه دوم 150‪تا نمک و پنجشنبه سوم حاجت روایی
از همون زمان که خوندمش یه علائمی دیدم که مشکلم حل نمیشه الکی دارم ادامه میدم چون مشکلم تقریبا غیر قابل حل بود
ولی بازم امید داشتم و ادامه دادم روزی که باید نمک هارو میگرفتم گفتم دروغه یعنی تو دل خودمم باورم نمیشد کاری که میکنم اثر داشته باشه تا نزدیک های عصر صبر کردم بارون میومد آسمون رو که دیدم گفتم نه اداش میکنم نمک هارو گرفتم و بردم نونوایی اما قبولش نکرد

گفت نمیتونیم و...... خلاصه برگشتم داشت غروب میشد به عموم زنگ زدم گفتم هیئتی جایی میشناسی نمک هارو بهشون بدم گفت نه خودمون هم نذر نمک داریم جایی نیس بدیم بهشون گفتم خدایا من کوتاه نمیام ماشین گرفتم با مامانم رفتم مزار شهدا اونجا پخشش کردم روی تک تک قبرهایی که میذاشتم به امام حسین قسمشون دادم به حق این نمک مشکلم رو حل کنن حس خوبی داشتم حتی چند نفرم باهام حرف زدن و اونا هم انگیزه گرفتن اینکارو انجام بدن از بیرون میگفتم خدا بزرگه و میشه.... اما از درون کاملا ناامید بودم گذشت تا پنجشنبه سوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیدم هیچ خبری نشد که هیچی داره همه چی هم خراب تر میشه دیگه کلا مطمئن شده بودم واقعی نیس این چیزا تا امروز..... یه تاپیکی دیدم نوشته بود تولد شهید ابراهیم هادی براش صلوات بفرستین و حاجت بگیرین منم کامنت نوشتم که اینا همش الکیه تو دل خودمم حس بدی گرفتم نسبت به این شهید 🤦‍♀️

هنوز یک ساعت نگذشته بود ازاین حرفم که مشکلم حل شد نمیتونم بازش کنم بگم چی بود اما یه چیزی بود سخت بود و محال حس شرمندگی حتی اجازه نداد اسمش رو بیارم 🤦‍♀️
درکل از شهدا ناامید نشین حتی تو دقیقه 90 جواب میدن
فقط مدام یه جمله توی خاطرم بود امروز :زمانی که مزار شهدا رفتم و نمک هارو گذاشتم رو قبر ها خانومی بهم گفت چرا همه رو روی یه قبر خاص نمیزاری گفتم چون همشون رو دوس دارم و اعتقاد دارم باید دسته جمعی برام دعا کنن 💙🌺

یعنی برای منم دعا میکنه انجام بدم 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ممنون عزيزم  پنجشنبه اول 150 تا صلوات به نیت شهید ابراهیم هادی  پنچشنبه دوم 150 تا نمک&n ...

۱۵۰ تا بسته نمک پولش خیلی نمیشه؟

یا خودت ب بسته های کوچیک تری تقسیم کردی؟

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2706