2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلفنی حرف میزنیم بیشتر😂

امشب سردرد داشت انقد این مدت عصبی شده بود از دستم😂🥲

بعد میگفت تو اصلا درکم نمیکنی

منم ناراحت شدم😐

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2731
تلفنی حرف میزنیم بیشتر😂 امشب سردرد داشت انقد این مدت عصبی شده بود از دستم😂🥲 بعد میگفت تو اصلا د ...

ما وقتی تلفنی حرف میزنیم یکی دوساعت میشه دیگه گذاشتیم هفته ای دو بار فقط

کاربری دست سه تا رفیق جون جونی😁
ما وقتی تلفنی حرف میزنیم یکی دوساعت میشه دیگه گذاشتیم هفته ای دو بار فقط

پارتنر من سربازه

وقتایی ک بیرون میره مرخصی ساعتی، بهم زنگ میزنه حرف میزنیم

آخرین چتمون دیشب بود

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740
سخت نیس ؟؟؟

خیلی سخته 

اون بیچاره هم خیلی دلتنگی منو خانوادشه‌

ولی مجبوریم تحمل کنیم

تا ۲۰ اردیبهشت ک بیاد مرخصی و همو ببینیم

دیروز خیلی حرف زدیم 

پریروزم‌ تصویری گرفتیم

ولی امروز حالش خوب نبود حرف نزدیم زیاد

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز