2733
2734
عنوان

ببخشید ببخشید روم به دیوار ولی یه سوال خصوصی داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم باورت میش بعضی وقتا انقد بالاست بغضم میگیره؟؟ بعد ی نگا میکنم ب هم سنو سالام میبینم چقد راحت ن ...

خب اونا از رابطه های بد و بی سر و ته تخلیه میکنن خودشونو که تهش به افسردگی و داغون شدن میرسن

هعیی چاره نداریم انکار جز اینکه شوهر کنیم😂💔💔💔

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
۳۹مجرد چاره اش سوختن وساختنه تهشم کارت به روانپزشک میکشه انقد دارو میخوری که از زندگی سیر میشی اینم ...

امیدوارم حالت بهتر شه🥲

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
اره💔 بعد میدونی از چی میترسم؟ اینکه بعد ازدواج اینطوری نباشم😑😂ب خدا کله امو میکوبم ب دیوار اینج ...

نه بعد ازدواج بیشترم میشه حس میکنم😂😭

یکی بهم گفت اگه کسی رابطه داشته باشه و تو دورش بیفته دیگه نمیتونه ترکش کنه هیچجوره و این ینی زیاد میشه دیگه

آره عزیزم و استرسم کمتر میشه آروم میشم بعدش

عالیه

برا من حس میکنم اثر نداشته باشه 

خب اونا از رابطه های بد و بی سر و ته تخلیه میکنن خودشونو که تهش به افسردگی و داغون شدن میرسن هعیی ...

والا حالشون از منو تو خوب تره شانسشونم بیشتره ی شوهری نصیبشون میشه بیاو بیین 

این همه خودمو نگه داشتم ب گناه ننداختم لب ساده ارم تجربه نکردم اخرش میبینی ی شوهر منگول ک لاشییی کلی صفت بد داره نصیبم میکنه 

2706