2752
2734
عنوان

ببخشید ببخشید روم به دیوار ولی یه سوال خصوصی داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 81 پست
اهل هیچی نباشن ک اصلا متوجه میل جنسیشون نمیشن ک دارن یا ندارن

میشه فهمید خب از گر گرفتی کل بدن و حس شهوت اینا😂💔

خیلی رک گفتم ببخشید

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهل هیچیی نیستن چطور متوجه میل جنسی بالاشون میشن ؟؟ خو لامصب همه درا رو بستی  ازدواج ولاغیر

خب دلیل نمیشه ادم نیاز جنسی نداشته باشه 

از گر گرفتگی و اون حس که تو کل بدن پخش میشه میفهمم 💔

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
خب چرا ؟ بدون فیلم دیدن و....مگ میشه همچین حسایی رو بیدار کرد

چرا نمیشه آدم بعداز اتمام پریود دچار گرگرفتگی میشه

دمای بدن وفشار بالامیره ترشحات بیشترمیشه بلاخره حس میاره

خب چرا ؟ بدون فیلم دیدن و....مگ میشه همچین حسایی رو بیدار کرد

ببین مثلا دارم درس میخونم استرسم خیلی دارم یهو پیداش میشه😂💔

من با قیلم هم ارضا نمیشم  فقط فکر و خیال مثبت ۲۰ یه چرت هم روش میزنم عالی

فکر خیالات قبل خاب خیلی سمه 🤡😭😂💔

چرا نمیشه آدم بعداز اتمام پریود دچار گرگرفتگی میشه دمای بدن وفشار بالامیره ترشحات بیشترمیشه بلاخره ...

محل اینه من اکثر اوقات اینجوریم

بعدم یه نکته

پریودیم هام دیر به دیره 

شاید به این ربط داشته باشه؟ 

اخه 40 روزه پریود نشدم

خودتو ببند به ماست و دوغ و و ترشی گرمیجات نخور. باید ازدواج کرد

خاهر من ماست و پنیر تو برنامه غذایی هرروزمه گرمیجات هم نمیخوره زیاد

از فصل بهار نیس؟ 

خس میکنم همه اینجوری شدن😂💔

2706