2752
2734
عنوان

مشکلات خواهرم

283 بازدید | 33 پست

بچه. ها من مشکل باخواهر کوچیک ترم دارم طوری ک و واقعا هرچی احترامش نکه میدارییا بهت حمله میکنه یا توهین میکنه داد میزنه الان سرشام مادرم گفت برنج سفید نخور شردع کزد داد زن توهین گفتم فاطی این کارنکن داد زد حمله کرد ابم پاشید روم غذام ریخت رو زمین خورشتم پرت کرد یا مثلا موهای زیر بغلش میره حموم میزنخ خودش نمیشوره همونجوری لباس میپوشه میاد پا سفره یا زیربغلش بو میده میره دستش خیس میکنه میزنه زیربغلش بخدا نمیدومم چیکار کمم خانوادمم نمیبزنش پیش مشاور  یه طور رفتاز میکنه ک انگار نون ما میده هیچکاریم توخونه نمیکنه 

خداوند افریننده نامکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات است بر ناممکن ها میگرید

این فقط نصف مشکلات خودش کارم میکنه ازپول خودش خرج نمیکنه از ادم پول میبره دست میکنه توکیف ادم بخدا خستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعو هرچی مراعاتش میکنیم بخدا یه طوری به ادم با زبونش نیش کنایه میزارا ادم واقعا شرمش میگیره

وای بزرگه لوسش کردن  دوبار بهش بتوپید شدید چ کارای زشتی هم میکنه

بخدا الان بهش گفتم خورشت ریخت داد زد اب ریخت روم بخدا با هرچی بگی مراعاتش کردم اجی خستم دارم دیوانع میشم خواستکارم میاد خواهرم میزنه بهم یکاری میکنه طرف دیگه حتی سایشم نمیبینم

بچه که نیست دیگه چرا اینطوریه 

بخدا دیوانم کرده بهش میگم نوار بهداشتی توخونه عوض نکن میاد تواتاق عوض میکنه سطل اشغال پیشش ناخنش میگیزه میریزه رو قالی بعد بادست جمع میکنه مینداه زباله بخدا روانی شدم

بخدا الان بهش گفتم خورشت ریخت داد زد اب ریخت روم بخدا با هرچی بگی مراعاتش کردم اجی خستم دارم دیوانع ...

ببخشید شاید مشکل روانی داره 

باید همگی تو خونه دست جمعی سگ محلش کنید 

اصلا ن خوب ن بد باهاش حرف نزنید 

اخه بچه نیس ک بزورم ببرنش روانپزشک

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2706