2737
2739
عنوان

مامانهای تهرونی

93 بازدید | 9 پست

بچه ۳یا ۴ ماهتون رو

هنوز با کاپشن میبرین بیرون؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

من بچه ندارم ولی بنظرم سَر بچه رو باید تواین هواهم پوشوند چون بچه معمولا از راه دهان و بینی گوش مریض میشن

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه اگر گرمش بشه چیزیش نمیشه ولی اگر کمی سردش بشه زود سرمامیخوره توی این سن. خوب بپوشونش سرمابخوره واویلا میشه پشیمون میشی از بیرون بردنش.

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻
من بچه ندارم ولی بنظرم سَر بچه رو باید تواین هواهم پوشوند چون بچه معمولا از راه دهان و بینی گوش مریض ...

اخه من کاپشن سرهمی و کلاه میپوشم فعلا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
بچه اگر گرمش بشه چیزیش نمیشه ولی اگر کمی سردش بشه زود سرمامیخوره توی این سن. خوب بپوشونش سرمابخوره و ...

من فعلا با کاپشن سرهمی و کلاه میبرم بیرون

2740
بهترین کارو میکنی. هوای بهار دزده حتی آدم بزرگا رو مریض میکنه چه برسه به این طفل معصوما.

شوهرمم دقیقا میگه هوای بهار دزده

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز