2733
2734
عنوان

خواستگار دارم ولی ...

598 بازدید | 37 پست

چجوری بفهمم کدوم آدم‌مناسب زندگی منه ، خیلی ترس دارم از آینده 

تا الان بنظر خودم هیچکدوم مناسبم نبودن ولی بازم نمیدونم باید چجوری انتخاب کنم اگه مورد های دیگه ای اومد 

خانما متاهل از کجا فهمیدین که شوهرتون یا نامزدتون همونیه ک باید؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم یه کسی ازم خوشش اومده

ولی همش از ترسم میخوام تمومش کنم

هی میگم نکنه وسط زندگی یهو عوض شه یهو فلان شه بیسار شه

نکنه عاشقش نباشم و وسط زندگی کم بیارم و …

مامانم میگه اینجوری میخوایی فکر کنی، باید مجرد بمونی دیگه🤦🏻‍♀️💔😭

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

اول از ازدواج باید به خودشناسی برسی.

بعدش رو یه کاغذ هرچی که راجب ازدواج میدونی رو بنویس.هدفت از ازدواج ، شخصیتت چطوره چیو دوست داری خط قرمزات چین چیا عصبیت میکنن و‌..

وقتی یه شناخت کلی از خودت داشته باشی میتونی آقایون رو انتخاب کنی .ببین دنبال چه نوع آدمی هستی، متناسب با شخصیتت ازدواج کن

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
2738

مجردم 

اما خب فکر کنم باید معاشرت کنی و بعد میتونی تشخیص بدی‌ اونی که میخوای هست یانه 

البته. بعضی چیزا دیگه نیاز به معاشرت نداره مثل شرایطی که طرف مقابل داره 

مثلا یکی میگه طبقه بالای خونه پدرش زندگی باید کنی 

بعضیا قبول میکنن و بعضیا نه مثل خود من که جزو خط قرمزامه 

منم یه کسی ازم خوشش اومده ولی همش از ترسم میخوام تمومش کنم هی میگم نکنه وسط زندگی یهو عوض شه یهو ف ...

منم از تنها بودن میترسم ولی ازدواج هم ترس داره 

ولی بنظرم اگه اخلاق بدی ازش نمی بینی تمومش نکن 

مشاوره برید کمک میکنه بهتون

منم از تنها بودن میترسم ولی ازدواج هم ترس داره  ولی بنظرم اگه اخلاق بدی ازش نمی بینی تمومش نکن ...

آخه سنمون خیلی کمه

همش ۱۹ سالمونه

توی این سن اصلا ازدواج نمیکنم

مگر حالا واقعا ببینم پسر خوبیه، ۵ ۶ سال دیگه

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
مجردم  اما خب فکر کنم باید معاشرت کنی و بعد میتونی تشخیص بدی‌ اونی که میخوای هست یانه  ا ...

تا الان ک کسی رو خونه راه ندادیم فقط واسطه گفته و ما رد کردیم ، امروز عموم میگفت نمیشه ک همه رو رد کنی ترسوندم یکم 

اینم بگم ک توی خانواده ما دوستی دختر و پسر از قبل مطرح نیست زیاد و خیلیا سنتی ازدواج میکنن البته ب ج ...

نیازی نیست که پنهانی باشه 

زیر نظر خونواده هر دو تا تون به عنوان آشنایی باهم معاشرت داشته باشین 

کافه ، خرید ،قدم زدن ، صحبت کردن در مورد علایق ، انتظارات از طرف مقابل ، سینما رفتن ، برنامه های که واسه این ه دارین و....

این وسط هم باید داخل معاشرت متوجه شی که مثلا طرف خسیس یانه (موقع رستوران یا کافه رفتن مشخص میشه )

یا بد دهن هست ؟(اگر داخل ترافیک بمونه چند نفر فحشش بدن یا حرفش بزنن چه واکنشی نشون میده )

دیدگاهش رو خیلی غیر مستقیم در مورد استقلال و ارزش و جایگاه زن داخل خونواده متوجه شی 

2706