2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اکثر مواقع درست درمیاد، تو همین نینیسایت خیلی وقتا حسم کار کرده

منو بگو اون اتفاق توذهنمه چه زمان میافته

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
😭استرس گرفتم

استرس نگیر خوبه نوشتم حس ۶نیستم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
منو بگو اون اتفاق توذهنمه چه زمان میافته

اکثر اوقات تو گذشته زندگی میکنی و یادت میره از زمان حال لذت ببری، احساسات قوی و درک بالایی داری، گاهی به نظر دیگران توجه نمیکنی و یه دنده عمل میکنی

اگه این ویژگی هایی که گفتم درسته بگو سوالتو جواب بدم

مغزی فرسوده و متلاشی از افکار پوچ
اکثر اوقات تو گذشته زندگی میکنی و یادت میره از زمان حال لذت ببری، احساسات قوی و درک بالایی داری، گاه ...

تقریبا بله مخصوصا حس ودرک.بفرمایید

2706