2733
2734
عنوان

همسرم هر چی تویخچال مونده بود برد برا مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این حرکت تا آخر عمر تو ذهنت میمونه کاش آدما حداقل حتی بعد از جدایی هم تصویر خوبی از خودشون به جا بذا ...

دقیقا!   یکی نیست بگه بدبخت این همه چیزهایی که بردی مگه چقدر پولش هست؟  اصلا از گلوت می ره پایین؟  

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
دقیقا!   یکی نیست بگه بدبخت این همه چیزهایی که بردی مگه چقدر پولش هست؟  اصلا از گلوت ...

کلا به خدا یه تومن نمیشد

بیشترشم خودم خریده بودم

ولی انقدر بدم اومد از این حرکتش یعنی چندشم شد

دقیقا!   یکی نیست بگه بدبخت این همه چیزهایی که بردی مگه چقدر پولش هست؟  اصلا از گلوت ...

اگه آدم درستی باشه پشیمون میشه ولی خب دیگه مهم نیست.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
دقیقا صدقه بشه،برا خانوادم

جلوی شوهرت می گفتی من اینها رو نیت کرده بودم ، صدقه بدم حالا تو داری می بری! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

مثلا ترسیده توکه میری اونجا بخوری؟؟؟چ گشنه......برادرشوهر من وزنش میخاس جداشن از بعد درخواست طلاق چندماه توخونه باهم زندگی کردن خیلی حرف نمیزدن اما برادرشوهرم مرتب بهش پیام میداد توخونه کم وکسری بود بگو برات بیارم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
مثلا ترسیده توکه میری اونجا بخوری؟؟؟چ گشنه......برادرشوهر من وزنش میخاس جداشن از بعد درخواست طلاق چن ...

ن به قرآن خونه که نمیاد تو خونه من غذا درست میکنه برا خانوادش میبره

برای خونه یه نون نخریده سه ماهه هرچی خریدم خودم خریدم

من گوشیم کادوی سر عقد خودش بود بهم

بعد از شش ساااال، داریم جدا میشیم، ازم گرفت برد 😕😕😂😂😂😂😂

آیفون بود رمزشو عوض کرده بودم (قبلی رو هم میدونست) همون دقیقه که برد رمزشو گفتم که فکر نکنه چیزی واسه پنهون کردم دارم.

فراموشش کرده بود دیگه هر چقدرررر گفت بهش نگفتمش. عمرا هم نمیگم.

الان نمیتونه باز کنه بلا استفاده مونده 😆😆😆

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
کلا به خدا یه تومن نمیشد بیشترشم خودم خریده بودم ولی انقدر بدم اومد از این حرکتش یعنی چندشم شد

اشکالی نداره همین اتفاق ها باعث می شه از جدایی ات مطمئن تر بشی و وقتی به گذشته فکر می کنی فکر نکنی یک درصد هم اشتباه کردی که طلاق گرفتی! 

همین نظر تنگی هاست که باعث خراب شدن ازدواج ها می شه! 

2706