2733
2739
عنوان

خرده فرمایشات نامزدم

504 بازدید | 18 پست

ما عقد نکردیم هنوز ۲۳ بله برون بود محرمیت خوندیم

پنج شنبه هم پاگشا کردن

بعد امروز تلفنی گفت به ز... جون زنگ بزن زیاد و اینا که بعد مدرسه نهار بیای خونمونو من بیام خونتونو رفت آمد بشه و این حرفا( معلمم مدرسم نزدیک خونشونه) من زیاد صمیمی نیستم با مادرش( مادر خودش نیست زن باباشه)

به مامانم گفتم گفت حق نداری بری خونشون عقد نکردی که هنوز بشین سرجات

بعد مدرسم دو سه باری رفتم پیشش مغازه اونم دعوا کرد که نرو زیاد محیط کاریه نرو پیشش 

درسته این حرکتا؟ بنظرتون سرد نمیشه؟ بیرون زیاد میریما اما

تلفنی اینطور تز داد به زن باباش زیاد زنگ بزنم بهم برخورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مادرت درست میگه. هنوز ازدواج نکردید که بری خونشون. نامزدی دوره شناخته یک درصد احتمال بده نشه؛ آبروی تو میره. نره هم فردا خود ایشون میگه تو عاشقم بودی همش میومدی مغازه. یا همکاراش میگن سبکه و... کلا چرا کاری بکنی که احتمال پشیمونی داره.

ضمنا خانواده اونه که با شما تماس بگیرن نه برعکس.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
کامنتای این شکلی خیلی ازت دیدم. کم‌کم دارم فکر میکنم مردی نه خانم.

دقیقا همینطوره. جدیدا هم نمیدونم کجا تبلیغ این سایتو کردن که پر شده از مردای مریض که توهمم میزنن بامزن یا کسی متوجه مشکلشون نمیشه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2706