2752
2734
عنوان

من عقب مونده ام ؟ با این کارایی ک میکنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 116 پست
ارزش این رو ندارید که حرف بزنم باهاتون از کسایی که سرشون تو زندگی بقیه س خوشم نمیاد تو چادرت سفت بچس ...

حرص نخور عزیزم اب بخور😂😂😂😂😂 شما که سرتون ببشتر تو زندگی بقیه بود تحقیر کردی تحقیر شدی حقیقت تلخ پسرها زیاد زیر نظر بگیری نگاهشون تو ساق پا و لباسهای نیم تنه هست ما هم راحت رد میشیم ممنون که با کاراتون امنیت واسه ما فراهم میکنید بای شب خوش

مگه شما پسرید که نظر میدید واسه اقایون هیچ وقت عادی نمیشه کسی با سوتین بیاد بیرون و نگاه میکنن چه بخ ...

شما با سوتین بیرون اومدن با مو یکی میدونین؟😑😑😑😑😑

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرص نخور عزیزم اب بخور😂😂😂😂😂 شما که سرتون ببشتر تو زندگی بقیه بود تحقیر کردی تحقیر شدی حقیقت تلخ ...

تو کی باشی که بخوای تحقیر کنی یا من حرص بخورم😐

دلم به حال امثال تو میسوزه تو یه دنیای دیگه زندگی میکنید از عقلتون استفاده نمی‌کنید راحتید

خوب معمولا اونایی که شال ندارن اینجوری بیرون میان 

من شال نمیزارم معمولا مخصوصا وقتایی که با همسرم هستیم

ولی با سوتین بیرون نرفتم تا به حال😂😂😂😂😂

ببین من تجربه خودمو بهت بگم

اینکه پوشش و ظاهرت ساده و معقوله هیچ اشکالی نداره و خیلی هم عالیه اما سعی کن تو برخوردت با پسرا خیلی خودتو نگیری و اخمالو نباشی

به ما یاد داده بودن با پسرا خیلی سرد و خشک برخورد کنیم و اصلا محلشون ندیم و اینا

ولی اشتباه بود این کار بنظر من

دخترا و پسرا باید باهم تعامل درست بتونن داشته باشن 

البته خب چهارچوب و حریم هم رعایت کنن چون ارتباط یه دختر و پسر هیچوقت مثل دوستی دو تا هم جنس نمیتونه پیش بره

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
من شال نمیزارم معمولا مخصوصا وقتایی که با همسرم هستیم ولی با سوتین بیرون نرفتم تا به حال😂😂😂😂😂

ببین چرا انقدر خودتو گول میزنی یکی شال رو سرش یکی نیست خواه یا ناخواه توجه میره به سمت بی شال اصلا برای من سر سوزن مهم نیست شما چی میپوشید مهم اینکه خواه نخواه جلب توجه میشه نمیدونم چرا مقاومت میکنید

ببین من تجربه خودمو بهت بگم اینکه پوشش و ظاهرت ساده و معقوله هیچ اشکالی نداره و خیلی هم عالیه اما س ...

نه اینقدر خشک اخمالو نیستم اگه باهام حرف بزنن جوابشو می‌دم ولی اون ک باهام حرفی نداره چرا من باید باهاش حرف بزنم 

من حتی مشاور کنکورم پسریه خیلی عادی حرف میزنیم ولی این بین این پسرا قرار گرفتم ی حس نا آرامی دارم

ببین چرا انقدر خودتو گول میزنی یکی شال رو سرش یکی نیست خواه یا ناخواه توجه میره به سمت بی شال اصلا ب ...

من برای راحتی خودم شال نمیزارم…برام مهم نیست آدم‌های کوته فکر در موردم چه فکری میکنن

مهم اینه که همسرم مشکلی نداره و خودم اینطوری راحتم

2706