2733
2739
عنوان

همسری که داغ دیده

158 بازدید | 9 پست

چجوری میشه آرومش کرد؟

همسرم امروز داغ یکی از عزیزانش رو دیده و نه گریه میکنه و نه حرفی میزنه و فقط تو خودشه. 

منم باردارم و از ناراحتی اون، خیلی خیلی ناراحتم...

من خودم زنداداشم فوت کرده بود، اینقدر جیغ زدم و گریه کردم که بعد هفت روز یه کم آروم تر شدم ولی همسرم مدلش خیلی فرق داره و من نگرانشم. 

به خاطر بارداریم نتونستم شهرستان برای مراسم برم و الان فقط فکرم پیش همسرمه، مادرم زنگ زد بهش تسلیت بگه، رد تماس زد،  مطمئن شدم که خیلی حالش بده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا پیام طولانی نده میدونم خیلی سختته چون نگرانشژ ولی الان اصلا حوصله خودشم نداره 

ی پیام بده بگو تونستی بم زنگ بزن عزیزم.

دیگه هیچی نگو بذار خلوت کنه باخودش تا کمی آروم بشه 

بستگی داره کی باشه

پسرعمه اش...

ولی خیلی خیلی براش عزیز بود و درحدی دوستش داشت که من قبلا گاهی حسادت میکردم بهش...

همسرم بخش زیادی از پیشرفت کاریش هم مدیون این خدابیامرز بود، البته اختلاف سنیشون زیاد بود

بهش یه پیام کوتاه بده  بگو که هروقت حالش بهتر شد خودش زنگ بزنه  طولانی پیام نده،الان حوص ...

من اصلا پیام ندادم و نمیدم، چون میدونم حوصله نداره

فقط صبح بهش گفتم بعد از محل کارم میرم خونه مامانم و داروهای رو برمیدارم و باهات میام شهرستان، اولش گفت باشه ولی بعد چندساعت زنگ زد و گفت نمیخواد بیایی تو این وضعیت...    بمون واسه سومش بیا...  منم گفتم باشه و ازش خواستم مواظب خودش باشه و غذاشو بخوره.

2740
فعلا سعی کن باهاش حرف نزنی درحد یه پیام بده بگو حالت بده من هستم رو من میتونی حساب کنی اگه حالت به ...

پيشنهاد خوبیه،میدونم حوصله حرف زدن نداره...   یعنی حال روحی همسرم بهتر میشه؟!

خیلی نگرانشم،  خودمم بهم استرس وارد شده...

پيشنهاد خوبیه،میدونم حوصله حرف زدن نداره...   یعنی حال روحی همسرم بهتر میشه؟!  خیلی نگران ...

چون خودم این مدلی هستم اره زمان بگذره بهتر میشه

من خودم وقتی میخوام تنهاباشم بهم زنگ بزنن یا بخوان با حرفاشون دلداریم بدن اذیت میشم واقعیتش چون دوست دارم یکم باخودم خلوت کنم

مطمین باش یکم بگذره حالش بهتر میشه

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست