2733
2734

من با دونفر صمیمی بودمم خیلی زیاد ، اسماشونو میزاریم زهرا و فاطمه 

با زهرا همکلاسی بودم و با فاطمه از کتابخونه اشنا شده بودم 

من ایم دوتا رو باهم اشنا کردم بعد دیدم زهرا داره با فاطمه غیر اینکه به من بگه قرار میزاره همو ببینن همو و این قضیه رو فاطمه به من گفت لا به لای حرفاش ، منم خیلییی بدم اومد ازین حرکت و الکی گقتم اره زهرا حرفا و درد و ولای منو رفته پخش کرده تو مدرسه و سر این حرفا کاری کردم دیگه باهم حرف نزنن و خودمم رابطه دوستیمو بهم زدم با زهرا 

حالا خیلییی عذاب وجدان دارم که دروغ گفتم ولی واقها بدم اومده بود که زهرا میخواست قایمکی از من با فاطمه دوس شه و اینطوریا 

این قضیه واسه وقتیه دبیرستانی بودم الان دو سال گذشته و من دانشجوام 

نمیدونم حس بدی دارم مقصر بودم یا منم بچه بودم ؟ 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

شما شخصیتت احساساتیه و بنظرم از روی محبتی که داشتی این کارو کردی ولی واقعا چه ایرادی داره اونا باهم دوست باشن حتی ممکنه دوستای بهتری باشن نسبت بهمدیگه تا به تو عشقت و شوهرت که نیست بگی بهم خیانت کردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما شخصیتت احساساتیه و بنظرم از روی محبتی که داشتی این کارو کردی ولی واقعا چه ایرادی داره اونا باهم ...

اره الان اصلا همچین کاری نمیکنم حتی طرز قکرمم مسخره میاد بنظرم 

نمیدونن چرا اون موقع اینکارو کردم جوگیر بودم فکر کرده بودم دوستام مال منن فقط 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️