2733
2739
عنوان

هی می‌گفتید چرا فروردین تموم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 44 پست
مبارکههه❤️😍

مرسی عزیزممم

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق نامردم دوباره رفت💔

ولش کن، چیزی که زیاده عشق و پسر ، مطمئن باش روزی یک با لیاقت تر و آدم مناسب تری پیدا میکنی

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
کی کجا تگم کردی ندیدمم

عزیژم تاپیک کاربرایی ک‌دویشون داری دیگ 

بعد بجز تو کسی دیگم هست با این نام یا فقط خودت چنتا کاربری داری با این نام

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731
ولش کن، چیزی که زیاده عشق و پسر ، مطمئن باش روزی یک با لیاقت تر و آدم مناسب تری پیدا میکنی

ولی بازم هیچکی این نمیشد 

کلا هر کی بخواد وارد زندگیم شه با این مقایسش میکنم 

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔
عزیژم تاپیک کاربرایی ک‌دویشون داری دیگ  بعد بجز تو کسی دیگم هست با این نام یا فقط خودت چنتا کا ...

نه من ندیدم برام اعلان نیومد 

فقط همین یک کاربری رو دارم نکنه یکی دیگه رو تگ کردی😂

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
نه من ندیدم برام اعلان نیومد  فقط همین یک کاربری رو دارم نکنه یکی دیگه رو تگ کردی😂

ن اسمت اومد...بیین ،،

@خدای_جذابیت‍  اوه این تو نیستی

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
نه من ندیدم برام اعلان نیومد  فقط همین یک کاربری رو دارم نکنه یکی دیگه رو تگ کردی😂

یکی هس پروفشم با تو فرق داره ک

2738
ن اسمت اومد...بیین ،، @خدای_جذابیت ‍  اوه این تو نیستی

نه من کنار اسم _ رو گذاشتم 

یکی دیگه رو تگ کردی😂🤦🏻‍♀️

یکی هس پروفشم با تو فرق داره ک

پروف من حالا حالا همینه 

شایدم عوض کردم ولی عوض هم کنم همون شادمهر میذارم 

ولی تگش کردی اگه دیده باشه هم خوشحال میشه هم میگه این چرا منو. تگ کرده🤔😂

پروف من حالا حالا همینه  شایدم عوض کردم ولی عوض هم کنم همون شادمهر میذارم  ولی تگش کردی ...

خخخخخ....خودش  می‌فهمه اشتب شده اخه من اونو یکبارم تو‌تاپیکا ندیدم

خخخخخ....خودش  می‌فهمه اشتب شده اخه من اونو یکبارم تو‌تاپیکا ندیدم

اشکال نداره ولی همین که خواستی تگم کنی برام کلی ارزش داره♥️🫂❤️😍

نه واقعا هیچ برهه ای از زمان برای من مثل چشم به هم زدن نگذشته 

فروردین هم کشت مارو تا تموم شد

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706