2752
2734
عنوان

۸ ساله سرکارم گذاشته 😭دارم گریه میکنم اریتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 56 پست

خب اون وقت که دوست شده باهات ۱۶ سالش بود از رو بلوغ جنسی بوده الان داره کم کم به بلوغ فکری میرسه و شما را برا ازدواج نمیخواد تقصیر خودت هست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهاش ارتباط فیزیکی برقرار گردی؟

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2731
من ۲۰ اونم ۲۴ میگه سنم کمه دوباره میگه تو این سن نمیتونم به خانواده بگم هزار تا بهانه

دیدی گفتم اون به بلوغ فکری رسیده و به این نتیجه رسیده که سنش برا ازدواج کمه و ایده ال های دیگه داره به نظرم قبل از اینکه اون بهت بگه برو تو به اون بگو و این دوستی تمام کن 

یه بار فقط

برا این پرسیدم که فک نکن ب دلیل اینکه با کسی رابطه ای برقرار گردی تا اخر باید با اون آدم بمونی اگر آدمی ارامشتومختل کرد کنارش بذار

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
💔💔💔😭😭😭😭

متاسفم ولی باید واقعیت قبول کنی یه موقع خدا وقتی کاری به صلاح طرف نیست یه نشونه بهش نشون میده قطعا این ادم همراه خوبی برات نیست 

فقط جدا شووووووو

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤