2733
2734
عنوان

۸ ساله سرکارم گذاشته 😭دارم گریه میکنم اریتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 56 پست
شکست غرورم

کی باشه که بخواد غرورت رو بشکونه؟؟؟ وقتی خودت  به خودت علاقه و بها نشون نمیدی  توقع داری یه پسر غریبه بهت علاقه نشون بده ؟؟ برا یبار هم ک شده بهش ثابت کن  نبودنش هیچ تاثیری تو زندگیت نداره.  خودت  بخودت ارزش و بها  بده . بعدشم یه پسر ۲۴ ساله  چجوری میتونه برات شوهر باشه؟؟ زیر ۳۰ رو اصلا ب عنوان شوهر نمی پذیرم درکی از زندگی و ازدواج ندارن.

منم چون اون چیزی ک اون همه سال نشون میداد نبود 

من برعکس تو تهدیدش نکردم تو تمام طول دوستیمون هیچ وقت بحث ازدواج نکشیدم وسط . همش بهش گفتم واسه سرگرمیه فک نکنه بهش وابسته ام.  خودش پیشنهاد داد . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من برعکس تو تهدیدش نکردم تو تمام طول دوستیمون هیچ وقت بحث ازدواج نکشیدم وسط . همش بهش گفتم واسه سرگر ...

خب ساده ای دیگه تو وانمود نکن ک منتظری بگو خواستگار خوب دارم یا زنگ زد مثلا ی سرشب تا آخر شب رو جواب نده بگو خواستگار اومده تا واکنشش رو ببینی 

دختری ک 8 سال خودشو حیرون یکی بکنه ازین بهتر باهاش رفتار نمیشه 

اگه یکمی برای خودتون ارزش قائل باشین همچین چیزایی رخ نمیده

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

۸ سال از عمرتوو صرفش کردی ازین به بعد فقط به خودت فکر کن و نذار زندگیت بیش ازین بیهوده هدر بره

به پای کسی بمون که برات تلاش کنه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

واقعا متاسفم عزیزم اما هرچه زودتر جداشو،دوران دوستی دیگه خیلی طولانی بشه بیشتر از ۲ سال واقعا هیچ ارزشی نداره عمرو جوانی رو پای یه آدم اشتباه هدر نده چون بعدها سنت بره بالا نمیتونی اینارو جبران کنی

بمیرم برات الهی دلم اتیش گرفت😔😔😔 چرا بی خیالش نمیشی؟ هشت سال عمرت مگه کم بود؟

انقد تو گوشم خوند دوست دارمو فلان 

چجوری بعد ۸ سال بیخیال شم؟

باور کن دل خودمم اتیش گرفته انگار دنیا ویران شده رو سرم 

اگه یه دختر خراب بود الان میگرفتتش 

2706